Opinie klientów:

Oferta: Red Bird

  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Plecak turystyczny Venturesafe 15L Navy Blue
Lekki, trwały i bezpieczny, to tylko kilka słów, które podsumowują nowy plecak antykradzieżowy Venturesafe ™ 15L. W plecaku znajdziemy wystarczająco dużo miejsca aby pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy do długich wędrówek. W komorze głównej znajdziemy specjalną kieszeń dla 15 "Macbook. W przedniej komorze znajduje się organizer na drobne przedmioty jak telefon, dokumenty, klucze itp.
Jest to naprawdę świetnie zaprojektowany plecak turystyczny.

Wszystko to oczywiście zabezpieczone przed kradzieżą opatentowanymi technologiami Pacsafe.

Cechy produktu: Zapinana na zamek przednia kieszeń z organizerem Wydrukowane podszewka Uchwyt na pióro Wewnętrzna kieszeń na 13" MacBook® Wyściełane regulowane ramiona Boczne pasy kompresyjne Rozciągliwe 2 boczne kieszenie Pas biodrowy Formowana pianka na plecach Komora plecak 3L Miejsce na klucze i portfel
Materiały: Materiał zewnętrzny: 210D Nylon, 3-liniowyripstop / 400D Nylon Oxford, PU1000mm Wykładzina: 200D Poliester, PU1000mm z nadrukiem mapy Dane techniczne: Wymiary (wys x szer x gł): 45 x 26 x 16 cm Waga: 600 g Pojemność: 15 L
Użyte technologie zabezpieczające: UNIKALNY SYSTEM ZABEZPIECZEŃ PRZEDKRADZIEŻĄ
STOSOWANY W AKCESORIACH MARKI PACSAFE Panele eXomesh®, ochrona przed kradzieżami przez rozcięcie Ten rodzaj ochrony toreb Pacsafe to panele umieszczone u dołu i po bokach torby aby chronić się przed rozcięciami.
Złodzieje często rozcinają front lub dół torby a cięższe przedmioty jak portfel lub telefon same wpdają im w ręce. Panele eXomesh chronia najbardziej narażone na przecięcia miejsca toreb. Paski odporne na przecięcia. Technologia Carrysafe® Wszystkie paski toreb i plecaków Pacsafe są wzmacniane od wewnątrz stalowym rdzeniem. To dlatego, że najczęstsze sposoby kradzieży to właśnie próby ich przecięcia. Są niewidoczne z zewnątrz i stanowią trudy do przecięcia element. Ty też możesz zaskoczyć złodzieja, używając odpornych na przecięcia akcesoriów. Nawet drobne akcesoria takie jak paszportówki czy sekretne portfele noszone pod ubraniem posiadają technologię Carrysafe. RFIDsafe™Ochrona kart zbliżeniowych oraz paszportów biometrycznych Paszporty, dokumenty, karty identyfikacyjne, karty kredytowe zawierają wrażliwe dane osobowe, które złodzieje są w stanie wykorzystać. Nazywa się to kradzieżą tożsamości. Aby się przed nimi chronić Pacsafe wykorzystuje technologię RFIDsafe w wewnętrznych kieszeniach. Tam przechowywane dokumenty i karty są chronione przed zeskanowaniem. Karabińczyk z blokadą otwarcia Turn&Lock Paski toreb i plecaków zawsze możesz wykorzystać do przypięcia bagażu do solidnego zabezpieczenia i ochronić torbę przed porwaniem. Dodatkowo sam karabińczyk jest zabezpieczony przed przypadkowym otwarciem lub próbą manipulacji. Zabezpieczenie końcówek zamków przed rozsunięciem Końcówki zamków często samoistnie rozsuwają się lub są przez nas nie do końca dosuwane. Takie "luki" w zabezpieczeniu są często wykorzystywane przez złodziei w tłumie do powiększenia otwarcia i wyjęcia zawartości torby. W torbach Pacsafe zawsze zamki są dodatkowo zabezpieczane przed rozsunięciem i próbami manipulacji. Nawet kilka karabińczyków może chronić zamki w torbach Pacsafe.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Plecak miejski
Materiał Nylon
Rozmiar (cm): 45 x 26 x 16
Waga (kg) 0.6
Pojemność (w litrach): 15
Koła Brak
Kolor: Granatowy
Typ produktu Plecak wycieczkowy

Producent:Pacsafe

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.