Opinie klientów:

Oferta: Matras Księgarnie

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Najlepsza, najbardziej męska autobiografia w historii sportu! Niewinny, oskarżony ogwałt iskazany na 3 lata więzienia. Tam czytał Hrabiego Monte Christo iprzygotowywał się do zemsty. Był tak wściekły, że nie pamięta, wjaki sposób odgryzł Holyfieldowi kawałek ucha. Zarobił na ringu kilkaset milionów dolarów, amimo to zbankrutował. Zdobył tysiące kobiet, wlewał wsiebie alkohol wilościach przemysłowych, ado walk stawał naćpany iotępiony lekami. Ale był. Ostatnim prawdziwym królem boksu. Nieźle jak na „czarnucha zprzyczepy”. Ta książka rzuca na kolana. Jest bezprzykładnie szczera, okrutna, skandaliczna, komiczna iinspirująca zarazem. Obłędna podróż zdna na sam szczyt. Zpowrotem na dno. Iwkońcu ku względnemu spokojowi irodzinnemu szczęściu – mimo tragicznej śmierci córeczki. Nieprawdopodobna, a jednak prawdziwa. Doskonale opisana życiowa droga Bestii, która biła tak mocno, jak nienawidziła. Mike Tyson jest legendą, inie mam tu na myśli tylko jego sportowych osiągnięć. To przede wszystkim człowiek, który pokazuje, jak dzięki sile charakteru iniezłomnej woli można wejść na sam szczyt, jak podnosić się po upadkach izwyciężać od nowa. Zawsze jest oco walczyć
Wiesław Włodarski, Prezes Zarządu FoodCare, producenta napoju energetycznego BLACK, sygnowanego przez Mike’aTysona Mike’aTysona podziwiam mniej za pasy mistrzowskie, abardziej za wygraną walkę, którą nazywamy życiem. Wtej najważniejszej walce miał wielu przyjaciół, gdy wygrywał rundy, ale kiedy przegrywał, był zupełnie sam.
Andrzej Gołota Moja prawda opowiada otrwającej 48 lat gargantuicznej walce zsamym sobą, poddawaniu się, powstawaniu, grzęźnięciu, wypełzaniu. Mike pisze otym najczęściej tak, jak bił – mocno, zawzięcie – ze szczerością trzeźwego alkoholika. Ale bywa, że także zdystansem ibez mała tarantinowskim humorem.
Radosław Leniarski, Gazeta Wyborcza Życie Mike’aTysona to gotowy scenariusz na fascynujący film.
Andrzej Kostyra, Super Express / Polsat Sport Ta książka nie jest apoteozą „króla Brownsville” zreputacją Robin Hooda, hojnie rozdającego pieniądze ludziom zmarginesu ibohatersko witanego na Brooklynie salwą zbroni. Spowiedź Mike’aTysona jest gorzką konstatacją dla tych, którzy wdemonicznym ringowym wizerunku Bestii nigdy nie dostrzegli dramatu człowieka samotnego, niekochanego, wybuchającego płaczem, skłonnego do depresji idręczonego demonami. Oto lektura pełnego wzlotów iupadków życia jednego znajwybitniejszych pięściarzy whistorii, który dopiero po roztrwonieniu liczonego wsetkach milionów dolarów majątku uwolnił swoje bogactwo.
Artur Gac, dziennikarz sportowy, współpracownik Magazynu Olimpijskiego, Gazety Krakowskiej iDziennika Polskiego Fragmentami książka jest tak dobra jak najlepsze filmy Tarantino. Czytanie Mojej prawdy jest jak wycieczka zTomem Wolfem po najdziwniejszych zakątkach świata: ze slumsów Brooklynu, przez luksusy Las Vegas, po więzienną samotność. Specyficzny styl Tysona przejawia się na każdej stronie książki, ito nie tylko wcharakterystycznym języku, plastycznych opisach kolejnych walk ifilozoficznych rozmyślaniach, lecz także wjego kąśliwym humorze oraz zamiłowaniu do literackich ihistorycznych odniesień – od Dumasa do Tołstoja, od Lenina po Tennessee Williamsa. Potrzeba dużego wysiłku, aby zrozumieć długą idziwną podróż, jaką było życie tego boksera.
The New York Times.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2015
Autor Mike Tyson
Wydawca Wydawnictwo SQN
Format 194x125
Rodzaj Historia
Język polski
Ilość stron 556
Podkategoria Biografie
ISBN 9788379244119

Producent:Wydawnictwo SQN

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.