Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Jaka jest kobieta w tzw. wieku średnim? Na zewnątrz - odchodząca w cień, u kresu swoich życiowych ról, coraz mniej doceniana na bezlitosnym rynku pracy, żyjąca groźbą zbliżającej się menopauzy, labilna emocjonalnie, w reklamie telewizyjnej wykorzystywana jako drugoplanowa partnerka mężczyzny, który po Penigrze, lub innej, równie skutecznej ,,grze", znowu staje się stuprocentowym facetem. A wewnątrz? Przerażona, zagubiona, zrezygnowana, rozedrgana, ale też intuicyjnie czująca, że oto w jej życiu zaczyna się równie trudny, co ważny czas - czas wewnętrznych przemian. I bywa, że właśnie w tym czasie na kobietę spada miłość - taka, która porusza serce, nie zna dnia ani godziny i drwi sobie z upływającego czasu.
To książka dla kobiet przed i po pięćdziesiątce oraz tych wszystkich, które w wieku dwudziestu czy trzydziestu lat wierzą, że dla nich czas łaskawie zatrzyma się gdzieś przed czterdziestką.

Ewa Klepacka-Gryz - psycholog kliniczny, terapeutka, dziennikarka, autorka poradników psychologicznych, m. in.: Seks czegoś smutny, Antyporadnik dla tych, którzy grają o miłość (z Wiesławem Sokolukiem), Pożegnałem demona. Anioła nie będzie. Prywatnie mama trzech synów i babcia cudownego wnuka.
"

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2011
Autor Ewa Klepacka - Gryz
Wydawca Zwierciadło
Format 210x145
Rodzaj Poradniki
Język polski
Ilość stron 224
Podkategoria Poradniki dla pań
ISBN 9788393159994
Kolekcja Psyche

Producent:Zwierciadło

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.