Opis

Miotła domowa miękka Gosia zapas 1 szt. z miękkim włosiem i gumkami ochronnymi dociera do trudno dostępnych miejsc w zestawie jedna sztuka
Bezpieczna i wygodna Miękka miotła domowa Gosia wykonana jest z wyjątkowo miękkiego włosia, dzięki czemu nie rysuje delikatnych powierzchni i nie stanowi zagrożenia dla podłogi i mebli. Dodatkowo, specjalne gumki ochronne sprawiają, że miotła nie obija ścian, mebli ani stopni. Dlatego też, produkt jest dedykowany dla konsumentek, które stale poszukują nowych, jak najlepszych rozwiązań. Innowacyjny produkt Włosie w miękkiej miotle domowej Gosia jest rozmieszczane tak, że nie wzbija kurzu w powietrze podczas zamiatania i dociera do trudno dostępnych miejsc znacznie ułatwiając sprzątanie. Produkt jest oryginalnym rozwiązaniem, dzięki któremu użytkownicy mogą sprawnie i sprytnie zadbać o swój dom. W zestawie znajduje się końcowka, do której należy dokupić kij.

Trzydziestoletnie doświadczenie Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego. Firma opiera swoją strategię biznesową na dwóch filarach: sprzedaży produktów markowych, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów. Ich doświadczenie rynkowe to prawie 30 lat wytężonej pracy, mającej na celu dostarczenie jak najlepszego produktu. Firma zdobywała takie wyróżnienia jak I miejsce w plebiscycie „Przebojowy produkt 2017” w kategorii „Produkty innowacyjne niespożywcze”.

Polecamy również

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Miotła
Użytkowanie Wnętrza
Rodzaj uchwytu Miotła
Kolor Niebieski/Czarny
Zawartość opakowania 1 x Wkład

Producent: Gosia

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image