Opis

Miotła ogrodowa Gosia komplet 1 szt. z twardym włosiem i gumkami ochronnymi dociera do trudno dostępnych miejsc w zestawie jedna sztuka
Bezpieczna i wygodna Miotła ogrodowa Gosia wykonana jest ze specjalnego, twardego włosia, dzięki czemu idealnie nadaje się do czyszczenia powierzchni na zewnątrz, na przykład kostki brukowej czy granitu. Dodatkowo, specjalne gumki ochronne sprawiają, że miotła nie obija elewacji podczas sprzątania. Dlatego też, produkt jest dedykowany dla konsumentek, które stale poszukują nowych, jak najlepszych rozwiązań. Innowacyjny produkt Włosie w miotle ogrodowej Gosia jest rozmieszczane tak, że nie wzbija kurzu w powietrze podczas zamiatania i dociera do trudno dostępnych miejsc znacznie ułatwiając sprzątanie. Miotła świetnie poradzi sobie z zanieczyszczonymi fugami i szczelinami, a nawet z mchem. Produkt jest oryginalnym rozwiązaniem, dzięki któremu użytkownicy mogą sprawnie i sprytnie zadbać o swój dom. W zestawie znajduje się kij do miotły z wymienną końcówką.

Trzydziestoletnie doświadczenie Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego. Firma opiera swoją strategię biznesową na dwóch filarach: sprzedaży produktów markowych, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów. Ich doświadczenie rynkowe to prawie 30 lat wytężonej pracy, mającej na celu dostarczenie jak najlepszego produktu. Firma zdobywała takie wyróżnienia jak I miejsce w plebiscycie „Przebojowy produkt 2017” w kategorii „Produkty innowacyjne niespożywcze”.

Polecamy również

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Miotła
Użytkowanie Plenerowe
Rodzaj uchwytu Miotła
Kolor Niebieski/Szary
Zawartość opakowania 1 x Uchwyt 1 x Wkład

Producent: Gosia

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image