Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

KOSZMAR W DOMU WIEDZMY

Student fizycznej teorii superstrun, Walter Gilman przeprowadza się do taniego pokoju w starym domu. Zaprzyjaźnia się ze swoją sąsiadką Frances i jej małym synkiem. Jeden z mieszkańców domu ostrzega go przed złem grożącym wszystkim, którzy znajdują się w zasięgu murów budynku. Walter ignoruje dziwaczną opowieść starego człowieka, zaczynają go jednak nawiedzać koszmarne sny, w których pojawia się wiedźma i szczur z ludzką twarzą. Odkrywa też, że życie synka Frances jest w niebezpieczeństwie, siły zła chcą złożyć go w ofierze diabłu. Czy uda mu się zapobiec tragedii, czy też on sam się do niej przyczyni...?

CZEKOLADA

Jamie, świeżo rozwiedziony i podłamany psychicznie młody człowiek, pracuje w przemyśle spożywczym - tworząc sztuczne aromaty. Niespodziewanie zaczyna doświadczać przebłysków wspomnień - dźwięków, zapachów, wizji - nie swoich jednak, lecz kobiety, której nigdy nie spotkał. Przeżywając fragmenty jej życia, zakochuje się i postanawia odnaleźć tajemniczą postać. To, czego się o niej dowie, będzie śmiertelnie niebezpieczną wiedzą...

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Język Dolby Digital 5.1 angielski Dolby Digital 5.1 polski
Kategoria Horrory
Płeć Horrory

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2005
Czas trwania 108

Producent:Carisma

Opinie (2 opinie)


Ogólna ocena produktu:

5 (2 opinie)

Posiadasz ten produkt?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez

Dziobak

2017-02-15T01:07:33+00:00

Strzał w dziesiątkę

Film Czekolada zachwyca już na samym początku. Finezja, którą posługuje się autor w czasie malowania obrazami kolejnych wydarzeń sprawia, że oglądanie jest przyjemne, jak kostka mlecznej czekolady.
Pozostało znaków: 1000

Opinia dodana przez

Dziobak

2017-02-15T01:09:40+00:00

Strzał w dziesiątkę

Film Czekolada zachwyca już na samym początku. Finezja, którą posługuje się autor w czasie malowania obrazem kolejnych wydarzeń sprawia, że oglądanie jest przyjemne, jak kostka mlecznej czekolady.
Pozostało znaków: 1000

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.