Opis

30-calowy monitor Dell UltraSharp (30-calowy monitor Dell UltraSharp U3014 z podświetleniem LED) Wyjątkowa ostrość i jakość kolorów w wymagających zastosowaniach graficznych. Doskonały monitor DellTM UltraSharp U3014 o przekątnej 75,6 cm (30 cali) pozwala na precyzyjną pracę dzięki elastyczności, energooszczędności i fabrycznej kalibracji. Wydajność: monitor Dell UltraSharp U3014 został poddany fabrycznej kalibracji, co zapewnia precyzyjne odwzorowanie kolorów. Elastyczność: monitor można ustawić na biurku dzięki podstawie z regulacją wysokości, którą można pochylać w pionie i w poziomie, albo zamontować na ścianie1 lub na opcjonalnym ramieniu w celu zaoszczędzenia miejsca. Energooszczędność: monitor Dell UltraSharp U3014 jest zgodny z najnowszymi normami energetycznymi, co przekłada się na oszczędność kosztów zasilania. Wyjątkowe wyniki w wymagających zastosowaniach. Monitor Dell UltraSharp U3014 oferuje rozbudowane możliwości projektantom, animatorom efektów CGI, inżynierom, programistom, fotografom i zaawansowanym użytkownikom. Szybsze wdrożenie dzięki fabrycznej kalibracji do poziomu deltaE < 2. Precyzyjne, jednolite odwzorowanie barw dzięki technologii PremierColor. Zgodność z większością branżowych standardów kolorów (99% AdobeRGB, 100% sRGB). Dzięki 12-bitowemu przetwarzaniu wewnętrznemu oraz 14-bitowej tablicy wyszukiwania (LUT) monitor U3014 zapewnia szeroką gamę barw (120%2) i głębię 1,07 mld kolorów, co pozwala dopasować obraz do różnych ustawień i poziomów szczegółów. Monitor można samodzielnie skalibrować za pomocą oprogramowania Dell UltraSharp Colour Calibration Solution i opcjonalnego kolorymetru X-Rite i1Display Pro3 (do nabycia oddzielnie). Elastyczność podczas pracy. Uniwersalny monitor Dell UltraSharp U3014 umożliwia podłączenie wielu zewnętrznych źródeł obrazu. Wyświetlacz o przekątnej 75,6 cm (30 cali) oferuje wiele opcji połączeń, montażu i ustawień kolorów, w tym konfiguracji łańcuchowej (daisy-chain) obejmującej wiele monitorów. Niestandardowy tryb kolorów pozwala dostosować parametry nasycenia, odcienia, wzmocnienia i przesunięcia. Złącza DisplayPort 1.2 (z obsługą topologii daisy-chain), mini DisplayPort, HDMI, DVI-D i USB 3.04 oraz czytnik kart pamięci upraszczają podłączanie zewnętrznych źródeł obrazu i innych urządzeń. Panel można zamontować na ścianie1, zamocować na ramieniu monitora lub zainstalować na podstawie o regulowanej wysokości w zakresie 90 mm. Regulacja pochylenia w pionie i w poziomie ułatwia znalezienie odpowiedniej pozycji ekranu.
Program Dell Display Manager upraszcza zarządzanie obrazami. Narzędzie Dell Display Manager skraca czas poświęcany na regulację ekranu i przełączanie między aplikacjami. Program umożliwia pełne wykorzystanie możliwości monitora Dell UltraSharp dzięki funkcjom Smart Video Enhance i Easy Arrange oraz trybowi automatycznemu. Funkcja Smart Video Enhance automatycznie poprawia ustawienia kolorów i ostrość na ekranie za pomocą zoptymalizowanych ustawień wstępnych. Tryb automatyczny umożliwia automatyczne przypisywanie optymalnych ustawień do poszczególnych aplikacji. Funkcja Easy Arrange ułatwia utrzymywanie porządku na ekranie, układając okna aplikacji w kolejności lub obok siebie, dzięki czemu można korzystać z kilku programów jednocześnie. Więcej sposobów oszczędzania energii w biurze. Monitor Dell UltraSharp U3014 ułatwia ograniczenie kosztów zasilania i wpływu na środowisko. Monitor zużywa tylko 60 W (standardowo), czyli mniej niż niektóre bezpośrednio konkurujące rozwiązania.5Ponadto funkcja PowerNap i dynamiczne przyciemnianie jeszcze bardziej ograniczają zużycie energii. Funkcja PowerNap zmniejsza jasność monitora do minimum lub włącza tryb uśpienia, gdy urządzenie nie jest używane. W przypadku dynamicznego przyciemniania jasność ekranu jest zmniejszana podczas wyświetlania obrazów składających się głównie z dużych, jasnych lub białych obszarów. Monitor Dell UltraSharp U3014 spełnia najnowsze normy w zakresie ochrony środowiska, takie jak ENERGY STAR® , EPEAT Gold, TCO Certified Displays oraz CECP. Stwórz bezpieczne środowisko pracy dzięki monitorowi wykonanemu ze szkła bez zawartości arsenu, panelowi LED bez zawartości rtęci, laminatom płytek drukowanych z ograniczoną ilością BFR/PVC oraz obudowie wyprodukowanej w ponad 25% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Wyświetlacz

Przekątna 30 cal
Technologia AH-IPS
Rozdzielczość WQXGA
Optymalna rozdzielczość 2560 x 1600
Rodzaj podświetlenia LED
Proporcje obrazu 16:10
Format obrazu Wide
Powierzchnia panelu Anti glare
Jasność 350 cd/m²
Czas reakcji 6 ms
Kąty widzenia pionowe/poziome 178 / 178 stopni
Kontrast typowy 1000:1
Kontrast dynamiczny 2000000:1
Rozstaw pikseli 0.25 mm
Ilość kolorów 1.07 miliona

Informacje użytkowe

Montaż na ścianie Tak
Technologie UltraSharp
Zawartość opakowania kabel zasilający Kabel DVI Kabel Display Port Kabel USB 3.0 Instrukcja obsługi

Połączenie

Złącza wideo 1 x DVI-D 1 x Display port 1 x mini Display port 1 x HDMI 1 x Display port out
Złącza audio 1x Słuchawkowe
Złącza do przesyłania danych 5 x USB 3.0 Kensington Lock

Cechy ogólne

Seria Profesjonalne
Pobór mocy 60 W
Standard ENERGY STAR EPEAT Gold TCO
Kolor Czarny
Waga 7.35 kg
Długość 689.7 mm
Szerokość 201.4 mm
Wysokość 572.7 mm

Producent:Dell

Produkty komplementarne

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

5 (jedna opinia)

Posiadasz ten produkt?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez

anonimous

2013-10-04T11:28:20+00:00

Monitor Dell 30

Jestem bardzo zadowolony tak z kolorów jak i powierzchni roboczej.Używam ten monitor do komputera stacjonarnego jak i do laptopa jako monitor multimedialny a zarazem do prac w Photoshopie.Bardzo polecam.
Pozostało znaków: 1000

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.