Opis

23-calowy monitor LCD z podświetleniem LED o rozdzielczości matrycy 1920 x 1080 pikseli, charakteryzujący się czasem reakcji wynoszącym 2 ms, kontrastem 5000000:1 oraz jasnością matrycy 250 cd/m2.

Polecamy również

Specyfikacje

Wyświetlacz

Proporcje obrazu 16:9
Czas reakcji 2 ms
Kąty widzenia pionowe/poziome 170 (poziom) 160 (pion)
Kontrast typowy 5000000:1
Kontrast dynamiczny 5000000:1
Częstotliwość odświeżania w poziomie (Hz) 81
Maksymalna częstotliwość odświeżania 61

Informacje użytkowe

Montaż na ścianie Nie

Cechy ogólne

Standard CE (Unia Europejska)

Producent: Samsung

Produkty komplementarne

Opinie (4 opinie)


Ogólna ocena produktu:

4.33 (4 opinie)

Masz ten produkt?

Dodaj opinię

anonymous

14 wrz 2010

Samsung 23 LED Ful HD

Witam. Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem owego monitora. Brałem go w ciemno bo nigdzie nie mogłem znaleźć opinii. Zależało mi na LED i na Ful HD. Wrażenie jakie na mnie zrobił było bardzo dobre.Obraz jest wyraźny podświetlanie też dobrze się spisuje. Używam go do gier i filmów. nie widzę aby było jakiekolwiek smużenie po oczach też nie bije a spędzam przed monitorami wiele czasu wiec to duży plus...Minusem jest moim zdaniem podstawa wiadomo że nikt na monitorze nie siada ale moim zdaniem jest trochę za delikatna.A teraz jeśli chodzi o samo Agito. Paczka zabezpieczona była dobrze jednak:W specyfikacji jest że monitor posiada dwa przewody D-Sub i DVI-I ja dostałem tylko D-Sub trudno moje nie dopatrzenie przy odbiorze paczki. Kolejny to to że o ile gwarancja i faktura jest nawet ktoś postawił pieczątki jednak o podpisie już zapomniano.A i na koniec Monitor posiada zasilanie zewnętrzne a nie jak jest w specyfikacji wewnętrzne ale to jest akurat na plus po co ma być podgrzewany od środka. Jeśli chodzi o samo nagrzewanie się monitora to jest na bardzo niskim poziomie.

anonymous

12 lip 2011

Samsung 2335 LED

Doskonały i niedrogi monitor. Miałem LCD ale w laptopie panel LED robił duże wrażenie. I kupiłem tego Samsunga. Obraz jest świetny wszystko jest takie żywe. Gry wyglądają i działają doskonale. Co ciekawe przy tych samych kątach obrazu co w LCD tu widoczność jest wyraźnie lepsza.

anonymous

14 sty 2011

Samsung 23 led

Mimo że samsung to świetny...Jeśli w trakcie użytkowania nic nie nawali będę długo radosny ; )

anonymous

02 Maj 2011

Samsung 23

Monitor w dobrej cenie brak bad pixeli.W fabrycznych ustawieniach balans kolorów nieco w stronę fioletu. U mnie optymalne ustawienie to R:53 G:48 B:46 przy kontraście ustawionym na 52.Wskaźnik zużycia prądu pokazuje 16W.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image