Opis

Mop obrotowy Gosia komplet 1 szt. obrotowy system wyciskania - bez moczenia rąk wyjątkowo płaski - dociera pod bardzo niskie meble w zestawie kij, wkład oraz wiadro
Prawdziwa innowacja w sprzątaniu! Mop płaski obrotowy z żółtą mikrofibrą Gosia posiada specjalnie zaprojektowany system obrotowego wyciskania bez moczenia rąk. Zestaw jest lekki i poręczny, a mechanizm ukryty w drążku sprawia, że nie ma konieczności użycia pedału, co zapewnia maksymalną wygodę. Jego dodatkowe zalety to automatyczne składanie mokrych skrzydełek do wyciskania, łatwość sprzątania nawet pod bardzo niskimi meblami i niezawodność żółtej mikrofibry. Mop jest wszechstronny - nadaje się do wszystkich powierzchni (płytki, panele, parkiet). Dzięki wkładowi wykonanemu w 100% z mikrofibry mop jest chłonny, nie zostawia smug ani nie wymaga użycia detergentów. Zestaw zawiera wiadro z systemem obrotowym, kij z podstawą automatycznie składającą się do wyciskania, wkład z żółtej mikrofibry.

Najlepszy do: Sprzątania pod niskimi meblami Zbierania wody Mycia podłóg
Trzydziestoletnie doświadczenie Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego. Firma opiera swoją strategię biznesową na dwóch filarach: sprzedaży produktów markowych, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów. Ich doświadczenie rynkowe to prawie 30 lat wytężonej pracy, mającej na celu dostarczenie jak najlepszego produktu. Firma zdobywała takie wyróżnienia jak I miejsce w plebiscycie „Przebojowy produkt 2017” w kategorii „Produkty innowacyjne niespożywcze”.

Polecamy również

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Mop Wiadro
Użytkowanie Wnętrza
Materiał Mikrofibra
Rodzaj włosia Mikrofibra
Rodzaj uchwytu Mop
Rodzaj mopa Obrotowy Płaski mop
Kolor Żółty/Niebieski
Zawartość opakowania 1 x Uchwyt 1 x Wkład

Producent: Gosia

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię
image