Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Mop parowy Vileda Power Pad. Doskonale wyczyści wiele powierzchni
Para wodna idealnie dezynfekuje i usuwa brud, pozostawiając powierzchnie niezwykle czyste i lśniące Wymienne nakładki z dwoma rodzajami mikrowłókien skutecznie czyszczą każdą powierzchnię Niezawodny, poręczny i ergonomiczny - dotrze w każde miejsce
Niezwykła moc pary wodnej

Czy wiesz, że para wodna idealnie dezynfekuje i usuwa brud, pozostawiając powierzchnie niezwykle czyste i lśniące? Dzięki technologii parowej skuteczność mycia jest o wiele większa niż standardowe czyszczenie podłóg. Temperatura pary wynosi ok. 90° - to temperatura, która umożliwia zabić nawet do 99% bakterii z czyszczonej powierzchni! Dzięki temu czyszczenie parowe jest wskazane dla osób cierpiących na alergie i uczulenia. Vileda Power Pad pozwoli Ci pozbyć się nawet największych zabrudzeń! Spróbuj i poznaj tę niezwykłą moc pary wodnej z Vileda Power Pad!

Skutecznie zwalcza brud

W zestawie z mopem Power Pad znajdziesz także wymienne nakładki na stopkę. Nakładki posiadają 2 rodzaje mikrowłókien: białe i czerwone. Włókna w kolorze białym polerują i pozostawiają czyszczoną powierzchnię bez żadnych smug i zarysowań. Doskonale zadbają nawet o te najdelikatniejsze powierzchnie. Natomiast włókna czerwone stworzono do uporczywego brudu i drobin. Są na tyle skuteczne, że nie potrzebujesz żadnych detergentów!

Czyść szybko i wygodnie

Vileda Power Pad to mop parowy do mycia wszelkich rodzajów podłóg nielakierowanych, takich jak posadzka czy panele podłogowe. Mop wyposażony został w trójkątną stopę z wymienną nakładką, za której pomocą wyczyścić wygodnie duże powierzchnie podłogowe. Trójkątny kształt mopa i możliwość obrotu przegubu o 180 stopni pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Mop jest przy tym niezwykle lekki i poręczny - praktycznie nie czujesz jego wagi!

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Mop
Użytkowanie Wnętrza
Materiał Plastik Metal
Rodzaj uchwytu Mop
Rodzaj mopa Obrotowy
Kolor Czarny/Czerwony

Producent: Vileda

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)image

Rozwiń swój biznes!