Opis

Mop płaski do płytek i paneli Gosia zapas 1 szt. posiada specjalne paski szorujące dociera do trudno dostępnych miejsc w zestawie jedna sztuka
Specjalne paski szorujące Mop płaski do płytek i paneli Gosia, dzięki specjalnym paskom szorującym potrafi usunąć bez problemu nawet najtrwalsze i najbardziej uporczywe zabrudzenia. Dlatego też, produkt jest dedykowany dla konsumentek, które stale poszukują nowych, jak najlepszych rozwiązań. Ponadto, mop posiada dużą powierzchnię myjącą, co znacznie przyspiesza i ułatwia proces sprzątania. Uniwersalny i oryginalny Dzięki swojej innowacyjności i kompleksowości mop płaski do płytek i paneli Gosia pasuje do znacznej większości kijów. Produkt jest oryginalnym rozwiązaniem, dzięki któremu użytkownicy mogą sprawnie i sprytnie zadbać o swój dom. Grubość mopa umożliwia czyszczenie rogów i kątów i pozwala na dostęp do trudno dostępnych miejsc, na przykład pod łóżko. W zestawie znajduje się jeden wkład mopa płaskiego.

Trzydziestoletnie doświadczenie

Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego. Firma opiera swoją strategię biznesową na dwóch filarach: sprzedaży produktów markowych, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów. Ich doświadczenie rynkowe to prawie 30 lat wytężonej pracy, mającej na celu dostarczenie jak najlepszego produktu. Firma zdobywała takie wyróżnienia jak I miejsce w plebiscycie „Przebojowy produkt 2017” w kategorii „Produkty innowacyjne niespożywcze”.

Polecamy również

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Wymienna końcówka mopa
Użytkowanie Wnętrza
Materiał Mikrofibra
Rodzaj włosia Mikrofibra
Rodzaj mopa Płaski mop
Kolor Biały
Zawartość opakowania 1 x Wkład

Producent: Gosia

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image