Opis

Mop sznurkowy z mikrofibrą Gosia zapas 1 szt. niezwykle wytrzymały łączy zalety i mikrofibry w zestawie jedna sztuka
Innowacyjne rozwiązanie Mop sznurkowy z mikrofibrą Gosia, dzięki specjalnej strukturze, jest znacznie wytrzymalszy i nie pozostawia żadnych smug. Dlatego też, produkt jest dedykowany dla konsumentek, które stale poszukują nowych, jak najlepszych rozwiązań. Ponadto, produkt jest niezwykle chłonny i wysoce absorbcyjny, dzięki czemu jest skuteczniejszy niż zwykłe mopy sznurkowe.
Unikatowe połączenie Bawełna jest najpopularniejszym włóknem w przemyśle tekstylnym, ze względu na wysokie własności absorbcyjne. Z kolei mikrofibra to specjalna mieszanka włókien poliamidowych i poliestrowych. Jest aż 30 razy cieńsza od bawełny i oprócz chłonności charakteryzuje się również wysokim poziomem wytrzymałości. Dzięki temu połączenie tych dwóch materiałów jest połączeniem idealnym.
Uniwersalny i oryginalny Dzięki swojej innowacyjności i kompleksowości mop sznurkowy z mikrofibrą Gosia pasuje do znacznej większości kijów. Produkt jest oryginalnym rozwiązaniem, dzięki któremu użytkownicy mogą sprawnie i sprytnie zadbać o swój dom. W zestawie znajduje się jeden wkład mopa sznurkowego, do którego należy dokupić pasujący kij.

Trzydziestoletnie doświadczenie

Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego. Firma opiera swoją strategię biznesową na dwóch filarach: sprzedaży produktów markowych, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów. Ich doświadczenie rynkowe to prawie 30 lat wytężonej pracy, mającej na celu dostarczenie jak najlepszego produktu. Firma zdobywała takie wyróżnienia jak I miejsce w plebiscycie „Przebojowy produkt 2017” w kategorii „Produkty innowacyjne niespożywcze”.

Polecamy również

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Wymienna końcówka mopa
Użytkowanie Wnętrza
Materiał Bawełna Mikrofibra
Rodzaj włosia Mikrofibra Bawełna
Rodzaj uchwytu Mop
Rodzaj mopa Ścieranie kurzu
Kolor Biały/Niebieski
Zawartość opakowania 1 x Wkład

Producent: Gosia

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image