Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Przed laty zostali kochankami... a potem brutalne morderstwo wstrząsnęło ich beztroskim światem.

Sean Black, uznany antropolog policyjny, a także autor bestsellerowych powieści kryminalnych, wraca po piętnastu latach do Miami. Pragnie zmierzyć się z prześladującymi go demonami z przeszłości, kiedy to został oskarżony o zbrodnię, a później uniewinniony. Powraca wspomnienie tragicznego dnia sprzed lat.

Lori Corcoran dobrze pamięta ten feralny dzień - podobnie jak wcześniejszą noc pełną szaleńczej namiętności, która odmieniła jej życie. Ona także wraca do rodzinnego miasta - do wspomnień, tajemnic... i jedynego mężczyzny, jakiego kiedykolwiek pragnęła.

Zanim uczucie Seana i Lori będzie mogło zapłonąć nowym blaskiem, będą musieli stawić czoło przeszłości. Dochodzi bowiem do kolejnego morderstwa: ginie ich szkolna koleżanka, a jej zabójstwo ma związek z dramatycznymi wydarzeniami, które zakończyły ich beztroską młodość. Zabójca przysięga zniszczyć wszystko, włącznie z odradzającą się, namiętną miłością tych dwojga...

"Wyrazista, pełna namiętności."
Publishers Weekly

"Powieść pełna ekscytujących zwrotów. Barwne postacie i wartka, sensacyjna akcja gwarantują świetną rozrywkę."
Literary Times

"Heather Graham z właściwym sobie talentem podtrzymuje napięcie i dozuje wątki kryminalne i romantyczne w taki sposób, że czytelnik będzie przewracać kolejne strony książki z niesłabnącym zainteresowaniem."
Amazon

Heather Graham jest autorką bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today". Opublikowała ponad 70 tytułów, m.in. Rajska pokusa i Noc, morze i gwiazdy. Jej powieści ukazały się na całym świecie w łącznym nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy i zostały wyróżnione wieloma nagrodami. Pisarka umiejętnie godzi karierę z życiem rodzinnym.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Heather Graham
Wydawca G+J Gruner+Jahr
Format 195x130
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 344
Podkategoria Literatura sensacyjna, kryminał, horror
ISBN 9788377781647

Producent:G+J Gruner+Jahr

Produkty komplementarne

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.