Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Hurtownia Przemysłowa

1.18800

W magazynie

Opis

Nazwa producenta: Proclean 3.7DSP

Profesjonalne myjki ultradźwiękowe ULSONIX spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów i poradzą sobie z każdym zadaniem umycia i odkażania.
Oczyszczacze ultradźwiękowe wykonane są w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej, posiadają zamontowane wysokiej klasy generatory ultradźwięków. Nowoczesne grzałki bardzo szybko nagrzewają płyn w wanience jednocześnie oszczędzając energię. Urządzenia ULSONIX są trwałe i bezpieczne w użyciu w zastosowaniach profesjonalnych oraz domowych.
Proces czyszczenia ultradźwiękami jest bezinwazyjny, bezdotykowy i w 100% bezpieczny dla czyszczonych przedmiotów. Jednocześnie czyszczenie w wannie ultradźwiękowej jest bardzo skuteczne i szybkie.
Myjka poradzi sobie z najmniejszą cząsteczką brudu i dotrze do najmniejszej szczeliny w mytym przedmiocie. Bez problemu usuwa rdzę, kamień, śniedź itp.
Obsługa myjki jest niezwykle łatwa. Do wanienki należy nalać wodę, w zależności od potrzeby można użyć specjalnego płynu. W koszyku umieszczamy przedmioty, ustawiamy czas i temperaturę a myjka dalej już w pełni automatyczny sposób przeprowadzi cały proces mycia.

Urządzenie posiada wskaźniki na których pojawiają się informacje:
- aktualna temperatura / nastawiona temperatura
- aktualny czas pracy myjki / ustawiony czas pracy myjki
Najbardziej zaawansowany model posiada funkcje DEGAS, SWEEP oraz PULSE, które znacznie polepszają skuteczność myjki oraz przyśpieszają proces mycia.

Model Proclean 3.7DSP dedykowany jest do gabinetów stomatologicznych, laryngologicznych i innych profesjonalnych zastosowań w medycynie i kosmetyce.

W naszej ofercie znajdują się myjki o różnych wielkościach wanny (od 0,7 litra do 28 litrów) o różnych mocach oraz dodatkowych funkcjach.
Szeroka oferta myjek ultradźwiękowych dostępna jest na naszych stronach.
Parametry techniczne Model Proclean 3.0DSP Nr katalogowy 5016 Stan artykułu Nowy Napięcie wejściowe 230 V, 1-fazowe Seria MULTI-FUNCTION Pojemność 3 litry* Wewnętrzne wymiary zbiornika 23,8 x 13,8 x 10 cm Częstotliwość ultradźwięków czyszczących 37 kHz Moc ultradźwięków 160 W Funkcja ogrzewania Tak Uchwyty do przenoszenia Tak Pokrywa Tak Funkcja odgazowania Tak Funkcja Sweep Tak Funkcja Pulse Tak Regulacja mocy ultradźwięków Tak Wymiary (DxSxW) 17,40 x 30,00 x 25,50 cm Waga 3,65 kg Wymiary wysyłki (DxSxW) 32,00 x 25,00 x 31,50 cm Waga wysyłki 4,40 kg
W zestawie: - 3 litrowa myjka ultradźwiękowa Proclean 3.0DSP - Pokrywa - Kosz - Instrukcja PL - Kabel przyłączeniowy

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj zasilania Sieciowe
Kolor Wielokolorowy

Charakterystyka techniczna

Moc 0 W
Ciśnienie maksymalne 0.22 bar
Maksymalny przepływ 0 l/h

Producent: Ulsonix

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!