Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Digi-Store

7900 (- 12% )

6900

W magazynie

Opis

Najważniejsze cechyprecyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości 3200 DPIzaawansowane oprogramowanie z edytorem profili/makrprzełączniki głównych przycisków marki Huano z żywotnością do 10 mil. kliknięćpodświetlenie RGB z możliwością wyboru jednego z 16 mil. kolorów4 poziomy zmiany DPIwskaźnik DPIprzycisk snajperskiwbudowana pamięćgumowy boczny chwytw zestawie podkładka na biurko

Najważniejsze cechy:
Sensor optyczny


Rozdzielczość pracy do 3200 dpi
Oprogramowanie z edytorem profili/makr
9 przycisków


Szybkość przetważania 4500 FPS
Kabel w oplocie - 1,8 m

MYSZ NA MIARĘOCZEKIWAŃDobra mysz gamingowa powinna łączyć w sobie wytrzymałość, funkcjonalność, precyzję oraz odpowiedni wygląd. Mysz Genesis Xenon 200 to doskonałe narzędzie dla każdego gracza, który szuka produktu łączącego te wszystkie cechy. Precyzyjny sensor, 8 programowalnych przycisków, zaawansowane oprogramowanie, podświetlenie RGB czy też przycisk snajperski to tylko niektóre z rozwiązań, jakie oferuje Xenon 200.
NIEZWYKLE SZYBKA REAKCJASzybkość raportowania na poziomie 1000 Hz gwarantuje bardzo krótki czas reakcji myszy, przez co staje się ona elementem zapewniającym przewagę w trakcie gry. WYTRZYMAŁOŚĆ I ERGONOMIADobra mysz gamingowa musi być wytrzymała. Xenon 200 został wykonany z wysokiej jakości komponentów, a przełączniki marki Huano gwarantują żywotność do 10 milionów kliknięć. Ponadto mysz cechuje się również ergonomicznym kształtem, który zapewnia wygodny i pewny chwyt (za sprawą gumowego bocznego uchwytu). Dodatkowym rozwiązaniem wydłużającym żywotność myszy jest kabel w nylonowym oplocie o długości 1,8 m.
PODŚWIETLENIE W RGBXenon 200 posiada podświetlenie RGB, co daje możliwość wyboru dowolnego z aż 16 milionów kolorów. Teraz każdy gracz będzie mógł dostosować sobie kolorystykę myszy do własnych upodobań. SNAJPERSKA PRECYZYJAMysz Xenon została wyposażona w sensor optyczny Avago 5050 o rozdzielczości 3200 DPI. Dodatkowo wartość DPI można zmieniać na 4 poziomach za pomocą przycisku nad scrollem. O tym, na jakim poziomie DPI gracz się aktualnie znajduje informuje wskaźnik. Ponadto specjalny przycisk snajperski pozwoli na oddawanie precyzyjnych strzałów w czasie rozgrywki, dzięki czemu gracz zyskuje przewagę nad przeciwnikiem. Przycisk znajduje się na lewym boku myszy, ale można przypisać tę funkcję do dowolnego przycisku za pomocą oprogramowania.
WYTRZYMAŁOŚĆ I ERGONOMIADobra mysz gamingowa musi być wytrzymała. Xenon 200 został wykonany z wysokiej jakości komponentów, a przełączniki marki Huano gwarantują żywotność do 10 milionów kliknięć. Ponadto mysz cechuje się również ergonomicznym kształtem, który zapewnia wygodny i pewny chwyt (za sprawą gumowego bocznego uchwytu). Dodatkowym rozwiązaniem wydłużającym żywotność myszy jest kabel w nylonowym oplocie o długości 1,8 m.
Specyfikacja Wysokość44 mmLiczba programowalnych przycisków7Długość124 mmRozdzielczość500 - 3200 DPILiczba przycisków8Długość przewodu180 cmSzerokość76 mmMaksymalna szybkość śledzenia30 inch/sMaksymalna szybkość przetwarzania danych4500 FPSSensorOptycznyTyp ślizgaczaTeflonRozdzielczość sensora3000 DPI DPIAkceleracja8 GPodświetlenieRGBZłączaUSB 2.0KomunikacjaPrzewodowaOprogramowanieTakKolorCzarnyWaga106 gObsługiwane systemy operacyjneWin. XP

Win. Vista

Win. 7

Linux

MAC

Win. 8

Android 2.2 O.S

Windows 10Cechy dodatkowePlug&PlayPrzeznaczenieDla graczyCzęstotliwość próbkowania1 000 Hz

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Typ produktu Gaming

Producent: Genesis

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image