Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: GearPro
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

32900

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 1 mies.

Opis

Namiot bezcieniowy LED 40 cm do fotografii produktowej Uniwersalne zastosowanie Prowadzisz sklep internetowy? A może jesteś fotografem i chcesz wykonywać profesjonalne zdjęcia produktów? Aby to zrobić, musisz stworzyć sobie odpowiednie warunki oświetleniowe – tak, aby wyizolować fotografowany obiekt z otoczenia. Profesjonalnego efektu estetycznego nie osiągniesz bez odpowiedniego sprzętu – zwłaszcza, jeżeli pracujesz „w terenie” – np. u klienta czy w domu, nie mając do dyspozycji profesjonalnego studia. Będzie Ci ono niepotrzebne, jeśli sięgniesz po namiot bezcieniowy LED do fotografii produktowej. Jak działa namiot bezcieniowy LED? Namiot bezcieniowy LED to konstrukcja opracowana specjalnie z myślą o wykonywaniu zdjęć produktów, która ma bryłę sześcianu. Wnętrze namiotu zostało pokryte poszyciem rozpraszającym światło, a na dwóch ścianach zamontowano mocne lampy LED, które perfekcyjnie doświetlą produkt z każdej strony.
Wystarczy, że umieścisz obiekt, który chcesz sfotografować, wewnątrz namiotu LED, ustawisz odpowiednią jasność i wykonasz zdjęcie. Rezultat będzie spektakularny, nawet jeżeli fotografia powstanie przy pomocy smartfona na statywie! Ten mobilny namiot jest akcesorium, które pozwoli Ci w niemal każdych warunkach stworzyć mobilne, profesjonalne studio fotograficzne. Sięgnij po niego, aby wznieść swoje zdjęcia produktowe na wyższy poziom.
Na GearPro.pl znajdziesz również namioty fotograficzne w rozmiarach 60 i 80 cm. Czym wyróżnia się ten namiot bezcieniowy LED? Wymiary 40 x 40 x 40 cm - To optymalny rozmiar do wykonywania zdjęć mniejszych produktów, np. kosmetyków, niewielkiego sprzętu elektronicznego, produktów spożywczych, dekoracji i wielu innych. Składana konstrukcja - Namiot składa się do niewielkich rozmiarów, dzięki czemu z łatwością zabierzesz go na każdą sesję. W zestawie znajdziesz poręczny futerał, który ułatwi jego przechowywanie. Mocne lampy LED - To 2 panele 32 LED o barwie światła 5500K. Intensywność oświetlenia możesz dopasować do potrzeb przy pomocy prostego kontrolera dołączonego do zestawu. Zdjęcia z każdej strony - Namiot bezcieniowy pozwala Ci wykonać zdjęcia produktu „z przodu” i „z góry” – różne ujęcia ułatwią stworzenie pełnej prezentacji. Specyfikacja Gotowy zestaw do użycia bez konieczności zakupu dodatkowego wyposażenia Wewnętrzne oświetlenie LED równomiernie doświetlające całe wnętrze namiotu Łatwość montażu
Po złożeniu pakowany do ochronnego futerału
Wymiary 40x40x40cm
Dostępny w 4 rozmiarach ( 20 cm, 40 cm, 60 cm, 80 cm)
Wymiary 40 x 40 x 40 cm

Specyfikacje


Producent: PULUZ

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!