Opinie klientów:

Oferta: Expressbuy

  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Nowy oryginalny nawilżacz powietrza MEDISANA Ultrabreeze

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza. Wysoka wydajność dzięki atomizacji ultradźwiękowej.2 stopnie intensywności atomizacji. Automatyczne wyłączanie, po opróżnieniu zbiornika.Wbudowany zegar, pozwalający zaprogramować początek i koniec nawilżania. Wstępneogrzanie płynu w celu usunięcia ewentualnych zanieczyszczeń mikrobiologicznych.Dodatkowa funkcja budzika. Możliwość włączenia podświetlenia. Pojemność zbiornika:1300 ml. Maksymalna wydajność: 65 ml/h.

W miesiące zimowe zbyt suche powietrze w pomieszczeniach zwiększa podatność na infekcje i choroby dróg oddechowych powodując zmęczenie i osłabienie koncentracji. Zdrowe powietrze powinno mieć względną wilgotność od 40 do 60%. Wyciszona (uboga w hałas) i energooszczędna technologia ultradźwiękowa nawilżacza powietrza przekształca wodę w najdelikatniejszą mgłę podnoszącą wilgotność powietrza. Poprawia tojakość powietrzaizapobiega wysuszaniu błon śluzowych i skóry, rezultatem czego jestlepsze samopoczucie. Programowanie czasu włączenia i wyłączenia urządzenia oraz funkcje oświetleniowe umożliwiają stworzeniemiłej indywidualnej atmosfery. Urządzenie wyposażone jest w funkcję podgrzewania, która zabija zarazki i bakterie. Urządzenie nadaje się do bezpośredniego nawilżania powietrza w pomieszczeniach (o powierzchni do ok. 15 m2). Z pewnością powinieneś wyposażyć się wNawilżacz PowietrzaULTRABREEZE firmyMEDISANA!

Dzięki wyjątkowo cichej pracy Nawilżacza Powietrza ULTRABREEZE zupełnie nie zauważamy jego obecności w otoczeniu a powietrze jest znacznie przyjemniejsze w oddychaniu. Poprawia to jakość powietrza i zapobiega wysuszaniu błon śluzowych i skóry, rezultatem czego jest lepsze samopoczucie. Programowanie czasu włączenia i wyłączenia urządzenia oraz funkcje oświetleniowe umożliwiają stworzenie miłej atmosfery.

Nawilżacz Powietrza ULTRABREEZE posiada 4 funkcje komfortowe:
- zegar
- wbudowany programator czasowy
- funkcję alarmową
- funkcje drzemki

Jeśli poszukują Państwonawilżacza najwyższej jakościto niemiecka firma Medisana będzie doskonałym wyborem. Nasza firma od ponad 25 lat produkuje i sprzedaje na całym świecie produkty związane z troską o zdrowie.Medisanajest jednym zliderówspecjalizujących się w ochronie zdrowia, zapobieganiu chorobom i terapii. Stale pracuje nad rozwojem produktów, aby dostarczyć Państwu najnowocześniejsze rozwiązania. Nasze produkty odznaczają sięwysoką jakościąiatrakcyjnymi cenami. Wysoka dokładność produktów firmy MEDISANA została potwierdzona przez badania kliniczne, przeprowadzane wg ścisłych międzynarodowych standardów. Nie oszczędzaj na zdrowiu, kupujmarkowe produkty, które posłużą Ciwiele lat!

DANE TECHNICZNE:
- Zasilanie = 240V, 50/60Hz
- Pobór Mocy = ok. 36W
- Wymiary (dł. x szer. x wys.) = ok. 196 x 135 x 256mm
- Waga = ok. 1100g

Urządzenie przeznaczone jest do użytku domowego.

Gwarancja 36 m-cy. Serwis w Polsce.

Specyfikacje


Producent:Medisana

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.