Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 12 mies.

Opis

Gwarancja realizowana jest w Polsce i na terenie UE. Produkt nie jest objęty programem Cashback. Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM.Bądź bliżej wydarzeń Kompaktowy teleobiektyw, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu zapobiega rozmyciu spowodowanemu przypadkowym poruszeniem aparatu. Technologia STM zapewnia płynną i cichą regulację ostrości podczas nagrywania filmów.
Korzyści Przybliżanie odległych obiektów przydatne do fotografowania przyrody i sportu Płynna i cicha regulacja STM podczas nagrywania filmów Stabilizator obrazu redukuje rozmycie wynikające z drgań aparatu Lekka, kompaktowa, bardzo poręczna konstrukcja Łatwa w użyciu konstrukcja zapewnia najwyższą jakość obrazu Cechy szczegółowe
Doskonały kompaktowy teleobiektyw zmiennoogniskowy Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM, który pozwala być bliżej wydarzeń, to idealne uzupełnienie standardowego obiektywu zmiennoogniskowego 18-55 mm aparatu EOS. Nadaje się doskonale do fotografowania wydarzeń sportowych, przyrody i przebiegu podróży. Łączy w sobie duże możliwości z wysoką jakością obrazu i intuicyjną obsługą. Optyczny stabilizator obrazu Aby pomóc w uzyskaniu ostrości, obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM został wyposażony w technologię stabilizacji obrazu firmy Canon. Pozwala to wydłużyć normalny czas naświetlania o 3,5 stopnia, a jednocześnie chroni przed drganiami aparatu — jest to doskonałe rozwiązanie do wykonywania zdjęć przy słabym oświetleniu lub fotografowania przy długiej ogniskowej. Funkcja wykrywania panoramowania automatycznie wyłącza stabilizację w kierunku poziomym lub pionowym, pozwalając uchwycić wrażenie szybkości podczas fotografowania ruchomych obiektów. Technologia STM W obiektywie EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM zastosowano technologię silniczka krokowego (STM), która zapewnia płynną i cichą ciągłą regulację ostrości podczas nagrywania filmów aparatem EOS oraz szybki i precyzyjny AF w czasie fotografowania. Regulacja STM odbywa się tak cicho, że jej odgłosy nie są wychwytywane przez mikrofon aparatu. Dzięki temu podkład dźwiękowy filmu jest wolny od niepożądanych zakłóceń. Doskonała jakość obrazu Obiektyw EF-S 55-250 mm f/4-5,6 IS STM wykorzystuje szklaną soczewkę UD (o wyjątkowo niskiej dyspersji) i powłoki Super Spectra w celu zapewnienia wyraźnych i ostrych obrazów o wysokim kontraście w całym zakresie ogniskowych. 7-listkowa przysłona podnosi jakość nieostrych obszarów, przez co główny element zdjęcia wyróżnia się na miękkim, rozmytym tle. Z myślą o wspaniałych fotografiach Pierścień ręcznej regulacji ostrości pozwala szybko i łatwo dostosować ostrość w dowolnym momencie. Z kolei najkrótsza odległość ogniskowania wynosząca zaledwie 0,85 m umożliwia fotografowanie małych obiektów. Nieobrotowy przedni element ułatwia korzystanie z filtrów.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Ogniskowa 55 - 250
Konstrukcja obiektywu 15 elementów w 12 grupach
Stabilizacja obrazu Tak
Typ ostrości Auto focus
Minimalna odległość ogniskowa 55 mm 85
Maksymalna wartość przesłony 4
Średnica filtru (mm) 58
Typ obiektywu zmiennogniskowy teleobiektyw
Marka Canon
Mocowanie Canon EF-S
Inne Powiekszenie z pierscieniem posrednim EF 12 II: 0.6 - 0.05 Powiekszenie z pierscieniem posrednim EF 25 II: 0.47 - 0.11 3.5 stopniowy uklad stabilizacji Elementy ze szkla niskodyspersyjnego UD
Akcesoria w zestawie Dekiel na obiektyw Dekiel przecikurzowy
Waga: 375 g

Producent:Canon

Produkty komplementarne

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

4 (jedna opinia)

Posiadasz ten produkt?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez

pikcior

2016-12-15T23:50:19+00:00

Zakupiono w eMAG

Ekonomiczny wybór

Tani obiektyw więc... Soczewki jak za tą cene ok! Trochę aberracji chromatycznej na obrazie widać ale silnika nie słychać w trakcie nagrywania filmu. Obudowa jest przerażająco plastikowa.
Pozostało znaków: 1000

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.