Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

  • Dołączona gwarancja: szczegóły

    • Dla Konsumenta: 24 mies.

33950

3 sztuki w magazynie

Opis

STARTONIGHT OBRAZY - Idealny prezent na każdą okazję! Sztuka dekoracyjna do domu, wykonana w Transylwanii. ŚWIECI do 8 godzin w ciemności. Gwarantowane właściwości świetlne dla nieograniczonych cykli ładowania. Kupuj z zaufaniem!

100% WYSOKIEJ JAKOŚCI. Obrazy drukowane są na płótnie z najnowocześniejszą technologią druku w maksymalnej rozdzielczości, a następnie rozciągane na naturalnych drewnianych ramkach. Gotowy do powieszenia na ścianie. Od małych do dużych, mamy ponad 5000 modeli dla nastolatków, dzieci, dziewcząt i chłopców, które obejmują wszystkie tematy: abstrakcyjne, plażowe, czarno-białe, kwiaty, krajobrazy, motywy, retro, nowoczesne i współczesny.

WSZECHSTRONNOŚĆ WEWNĘTRZNA / ZEWNĘTRZNA - Technologie odporne na warunki atmosferyczne, światło ekologiczne i technologie dual view zachowują się skutecznie podczas dekorowania zamkniętego tarasu lub krytego przejścia. Dodaj więcej dzięki dekorowi i stylowi Twojego podwórka! Szczegóły produktu: Obraz na płótnie, rozciągnięty i oprawiony Drukowanie w wysokiej rozdzielczości Technologia podwójnego widzenia Oświetlenie trwa do 8 godzin Użyj wewnątrz / na zewnątrz Eco Light Dual-View Spróbuj obrazy drukowane na płótnie z Dual View technologia Eco Light! Dual-View obrazy drukowane są z wysokiej rozdzielczości absorbują światło w ciągu dnia i emituje ciepłe światło z kojące w nocy, co daje dwie unikalne dzieła sztuki w jednym. Przeładować Obrazy Light Emitting odbierania energii światła od źródła światła naturalnego lub sztucznego po ekspozycji na 25 minut. Proces ten nie wymaga żadnego wysiłku z Twojej strony! Wystarczy wybrać najlepsze miejsce, wystawiać zdjęcie, a następnie w nocy, można zobaczyć nowy wygląd nowego dumnevoastra niesamowitą grafiką! Najprostszym testem jest wystawiać panelu na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i pozostawić na 1 minutę, a następnie wziąć je w ciemności, bez żadnego światła. Uwaga: Ze względu na różne typy monitorów, prawdziwe kolory na zdjęciu mogą się nieznacznie różnić od produktów obrazu. Optymalna odległość oglądanie obrazu to trzykrotność przekątnej. Pozwól sobie być zadowoleni z wyniku! Idealny dla większej harmonii w wystroju i stylu w Twoim domu! Będziesz zadowolony z naszych doskonałych obrazów w sypialni, ponieważ działają one jako lampka nocna łagodny, naturalny i kojące. Są one również skuteczne w słabo oświetlonych miejscach w domu lub biurze, zapewniając wystarczającą ilość światła do wygodnego podróżowania w ciemności. Udekoruj swój dom, biuro lub taras ze wspaniałymi zdjęciami, które będą umieszczone na wartość domu, ale także osobowość!

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rozmiar 80 cm x 120 cm

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Obraz
Ilość elementów w zestawie 1
Kształt Prostokątny
Orientacja Krajobraz
Rodzaj ramy Oprawiony
Technika Technologia ecolight
Temat Zwierzęta
Materiał Drewno,Płótno
Materiał obrazu Płótno
Materiał wykonania oprawki Drewno
Rodzaj farby Atrament
System montażu Uniwersalny
Inne cechy DualView Obraz, świecący w ciemności

Ogólna charakterystyka

Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Grubość 3 cm

Producent: Startonight

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi


Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.