Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

  • Dołączona gwarancja: szczegóły

    • Dla Konsumenta: 24 mies.

33950

3 sztuki w magazynie

Opis

STARTONIGHT OBRAZY - Idealny prezent na każdą okazję! Sztuka dekoracyjna do domu, wykonana w Transylwanii. ŚWIECI do 8 godzin w ciemności. Gwarantowane właściwości świetlne dla nieograniczonych cykli ładowania. Kupuj z zaufaniem!

100% WYSOKIEJ JAKOŚCI. Obrazy drukowane są na płótnie z najnowocześniejszą technologią druku w maksymalnej rozdzielczości, a następnie rozciągane na naturalnych drewnianych ramkach. Gotowy do powieszenia na ścianie. Od małych do dużych, mamy ponad 5000 modeli dla nastolatków, dzieci, dziewcząt i chłopców, które obejmują wszystkie tematy: abstrakcyjne, plażowe, czarno-białe, kwiaty, krajobrazy, motywy, retro, nowoczesne i współczesny.

WSZECHSTRONNOŚĆ WEWNĘTRZNA / ZEWNĘTRZNA - Technologie odporne na warunki atmosferyczne, światło ekologiczne i technologie dual view zachowują się skutecznie podczas dekorowania zamkniętego tarasu lub krytego przejścia. Dodaj więcej dzięki dekorowi i stylowi Twojego podwórka! Szczegóły produktu: Obraz na płótnie, rozciągnięty i oprawiony Drukowanie w wysokiej rozdzielczości Technologia podwójnego widzenia Oświetlenie trwa do 8 godzin Użyj wewnątrz / na zewnątrz Eco Light Dual-View Spróbuj obrazy drukowane na płótnie z Dual View technologia Eco Light! Dual-View obrazy drukowane są z wysokiej rozdzielczości absorbują światło w ciągu dnia i emituje ciepłe światło z kojące w nocy, co daje dwie unikalne dzieła sztuki w jednym. Przeładować Obrazy Light Emitting odbierania energii światła od źródła światła naturalnego lub sztucznego po ekspozycji na 25 minut. Proces ten nie wymaga żadnego wysiłku z Twojej strony! Wystarczy wybrać najlepsze miejsce, wystawiać zdjęcie, a następnie w nocy, można zobaczyć nowy wygląd nowego dumnevoastra niesamowitą grafiką! Najprostszym testem jest wystawiać panelu na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i pozostawić na 1 minutę, a następnie wziąć je w ciemności, bez żadnego światła. Uwaga: Ze względu na różne typy monitorów, prawdziwe kolory na zdjęciu mogą się nieznacznie różnić od produktów obrazu. Optymalna odległość oglądanie obrazu to trzykrotność przekątnej. Pozwól sobie być zadowoleni z wyniku! Idealny dla większej harmonii w wystroju i stylu w Twoim domu! Będziesz zadowolony z naszych doskonałych obrazów w sypialni, ponieważ działają one jako lampka nocna łagodny, naturalny i kojące. Są one również skuteczne w słabo oświetlonych miejscach w domu lub biurze, zapewniając wystarczającą ilość światła do wygodnego podróżowania w ciemności. Udekoruj swój dom, biuro lub taras ze wspaniałymi zdjęciami, które będą umieszczone na wartość domu, ale także osobowość!

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rozmiar 80 cm x 120 cm

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Obraz
Ilość elementów w zestawie 1
Kształt Prostokątny
Orientacja Krajobraz
Rodzaj ramy Oprawiony
Technika Technologia ecolight
Temat Zwierzęta
Materiał Drewno,Płótno
Materiał obrazu Płótno
Materiał wykonania oprawki Drewno
Rodzaj farby Atrament
System montażu Uniwersalny
Inne cechy: DualView Obraz, świecący w ciemności

Ogólna charakterystyka

Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Grubość 3 cm

Producent: Startonight

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi


Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.