Opis

Czy zastanawiasz się czasem co znaczy"kieruj się głosem intuicji"?
Czy słyszałeś o ludziach, którzy dzięki "intuicji" odnoszą sukcesy w domu i pracy?
Czy chciałbyś odkryć w sobie "siłę intuicji" i "ukryte talenty"
Przeczytaj tą książkę i poznaj historię oraz nauki jednej z największych osobowości współczesnej medycyny alternatywnej.
Dr Judith Orloff, autorka bestsellerów "New York Timesa", opowiada niesamowitą historię swojego życia i pokazuje, jak rozpoznać własne talenty intuicyjne i uwierzyć w nie, aby dzięki nim zmienić na lepsze swoje życie oraz życie ludzi z naszego otoczenia.
W wydaniu zaktualizowanym dr Orloff przedstawia refleksję na temat przebiegu swojej kariery zawodowej oraz rewolucyjnych zmian, które od czasu pierwszej publikacji tego tytułu na rynku amerykańskim odmieniły oblicze współczesnej medycyny i psychiatrii. Rozbudowuje swoje pierwotne pomysły i przedstawia pogłębioną analizę znaczenia intuicji w procesie podtrzymywania zdrowia fizycznego, a także dobrego samopoczucia. Przywołuje w tym celu przykłady z własnego życia oraz z życia swoich pacjentów. To jednocześnie niesamowity pamiętnik z podróży pewnej kobiety, która starała się zaakceptować intuicję jako narzędzie terapeutyczne, oraz kompleksowe spojrzenie na kwestię możliwości doskonalenia własnej intuicji w celu poprawy stanu swojego zdrowia i całkowitego przeobrażenia swojego codziennego życia.
OPINIE
Judith Orloff to naprawę utalentowana gawędziarka, a jej książka wciąga jak thriller. (?) Pozwolę sobie na intuicyjną deklarację, że ta książka zdaje się po prostu słuszna. Jesse Kornbluth, "Huffington Post"
Jedna z tych nielicznych książek, które mają szansę wzbudzić falę i wywołać rewolucję w społeczności zawodowej. Inspirujące, wzniosłe wyznanie bardzo odważnej lekarki. Larry Dossey, M.D.
Jeśli ktokolwiek jest w stanie przerzucić most między sferą zjawisk paranormalnych a światem Zygmunta Freuda, to tylko dr Judith Orloff. "New York Post"
[Dr Judith Orloff] z wielką wrażliwością łączy światy duchowy i materialny, umożliwiając czytelnikowi dotknięcie głębszych tajemnic życia. Deepak Chopra

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Judith Orloff
Wydawca MT Biznes
Format 235x160
Rodzaj Psychologia
Język polski
Ilość stron 346
Podkategoria Psychologia
ISBN 9788377462409
Kolekcja Zrozumieć siebie

Producent:MT Biznes

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.