Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Odkurzacz Bosch BGL 35127 Wysoka skuteczność odkurzania - porównywalna z odkurzaczami o mocy 2200W - przy znacznie niższym poborze energii elektrycznej. System PowerProtect: gwarantuje długotrwałą skuteczność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku. Klasa efektywności energetycznej A. W zestawie 5 wymiennych worków - mniejsze koszty użytkowania. Higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza. Osiąga klasę reemisji kurzu B.
Jeśli to, co piękne jest na dodatek praktyczne – można mówić o doskonałości. Tak jak w przypadku odkurzaczy MoveOn marki Bosch, które poza wysoką skutecznością, przekonują także wieloma detalami łączącymi funkcjonalność z estetyką. Dzięki niewielkim rozmiarom i wyjątkowej zwrotności MoveOnzmieści się wszędzie i bez trudu odkurzy wszystkie zakamarki. Wyjątkowo długi przewód i wąż ssący gwarantują swobodną pracę w promieniu 10 metrów. Piękny design, niebanalna kolorystyka i doskonale wykończone detale sprawiają, że odkurzanie będzie nie tylko łatwe, ale i miłe dla oka.

Najważniejsze cechy urządzenia

HiSpin Motor

Technologiczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce wydajny silnik gwarantuje skuteczne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki ulepszonej konstrukcji łopatek wirnika.

PowerProtect System: długotrwała wydajność i skuteczność odkurzania.

Zastosowana innowacyjna technologia PowerProtect System zapewnia wysoką skuteczność odkurzania nawet przyzapełniającym się worku. W ten sposób sprzątniesz wszystko szybciej i oszczędzisz swój cenny czas.

Duża komora na worek na kurz

Dużo miejsca na duże ilości kurzu.Worek PowerProtect Dustbag całkowicie wykorzystuje przestrzeń przeznaczoną na magazynowanie kurzu.

Worek na kurz PowerProtect Dustbag

Wielowarstwowy worek na kurz wykonany z materiału o dużej powierzchni filtracji.Pomieści mnóstwo kurzu, nie ograniczając przy tym intensywności przepływu powietrza.

Innowacyjny system filtracji

Wraz z wypełnianiem się worka maleje efektywność przepływu strumienia powietrza przez wnętrze urządzenia. Aby nie dopuścić do blokady przepływu powietrza, wyposażyliśmy nasze odkurzacze w specjalną, chroniącą silnik osłonę z filtrem.

Praktyczne rozmiary

Moc i elegancja w niewielkiej formie: kompaktowa konstrukcja i niska wagasprawiają, że nasz odkurzacz jest nietylko niebywale zwrotny, ale też bardzo łatwy do przechowywania.Bezpieczne koła XXL

Duże tylne koła pokryte gumą gwarantują łagodne przemieszczanie się odkurzacza po delikatnych podłogach oraz bezproblemowe, lekkie pokonywanie wszelkich progów czy brzegów dywanów.Komfort dla Ciebie, ochrona dla podłóg

Szczotka do twardych powierzchnize szczelinami typu Premium czyści twarde parkiety ze szczególną starannością. Jej miękkie kółka usprawniają manewrowanie i chronią powierzchnię przed zarysowaniami, a silikonowe paski pomagają dodatkowo wygarniać kurz z fug, gwarantując dokładne pozbycie się zanieczyszczeń.

Polecamy również

Specyfikacje

Cechy Ogólne

Typ produktu Odkurzacz workowy
Zastosowanie Domowe
Odkurzanie Na sucho
Rodzaj zasilania Sieciowe
Typ podłoża Wiele powierzchni
Rodzaj rury Metal
Klasa energetyczna Klasa A
Klasa skuteczności odkurzania dywanów Klasa E
Klasa skuteczności odkurzania podłóg Klasa B
Klasa reemisji kurzu Klasa B
Waga 4.6 kg
Kolor Niebieski/Czarny

Filtry i Akcesoria

Rodzaj worka Materiałowy

Dane techniczne

Moc 600 W
Pojemność worka/pojemnika 4 l
Długość przewodu 7.3 m
Zasięg pracy 10 m

Producent: Bosch

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image