Opinie klientów:

Sprzedawca: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

27999

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Outlet (5 oferty)

Product image
Produkt posiada uszkodzone opakowanie, nieliczne ślady użytkowania, zabrudzenia. Rękojmia 12 miesięcy
Sprzedawca eMAG
Gwarancja 12 miesiące

27999

Oszczędzasz 15000

12999

Product image
Produkt posiada uszkodzone opakowanie, produkt posiada nieliczne ślady użytkowania, zabrudzenia. Rękojmia 12 miesięcy
Sprzedawca eMAG
Gwarancja 12 miesiące

27999

Oszczędzasz 15000

12999

Product image
Produkt posiada uszkodzone opakowanie,delikatne zarysowania nieuchwytne aparatem. Rękojmia 12 miesięcy.
Sprzedawca eMAG
Gwarancja 12 miesiące

27999

Oszczędzasz 15000

12999

Product image
Produkt posiada uszkodzone opakowanie,produkt rozpakowany,delikatne zarysowania nieuchwytne aparatem . Rękojmia 12 miesięcy.
Sprzedawca eMAG
Gwarancja 12 miesiące

27999

Oszczędzasz 15000

12999

Product image
Produkt posiada uszkodzone opakowanie,delikatne zarysowania nieuchwytne aparatem. Rękojmia 12 miesięcy.
Sprzedawca eMAG
Gwarancja 12 miesiące

27999

Oszczędzasz 15000

12999

INFO: Oferta z Outletu nie łączy się z innymi promocjami.

Opis

Odkurzacz bezworkowy ręczny Philips FC 6141/01 MiniVac Samochód czysty jak nigdy wcześniej!
Bezworkowy, z cyklonicznym nadmuchem i aerodynamiczną nasadką. 12 V, samochodowy Bezworkowy, cykloniczny 5 akcesoriów i torba do przechowywania Samochodowy (z zasilaczem samochodowym) 2-stopniowa, bezworkowa komora cykloniczna zapewnia optymalną filtrację Cykloniczny nadmuch odkurzacza bezworkowego zatrzymuje kurz wewnątrz urządzenia oraz zapewnia dużą moc ssania i długotrwałą skuteczność sprzątania. Dwustopniowy system filtracji uniemożliwia wydostawanie się kurzu z powrotem na zewnątrz. Pierwszy filtr zatrzymuje większość brudu, a drugi filtr wyłapuje jego mniejsze cząsteczki. Wygodna, zaokrąglona rączka Miniodkurzacz firmy Philips ma rączkę w kształcie pętli, która zapewnia pewny uchwyt. Miniodkurzacz można chwycić w dowolny sposób. Delikatna gumowa powłoka umożliwia mocny uchwyt. Szeroka gama akcesoriów do różnych zastosowań Do odkurzacza Philips MiniVac dołączono szeroką gamę akcesoriów, dzięki którym można przy minimalnym wysiłku posprzątać domu i samochód. Odkurzacz jest wyposażony w małą i dużą szczotkę, małą i dużą szczelinówkę oraz długą rurę, które doskonale sprawdzają się podczas odkurzania nawet trudno dostępnych miejsc. Jest to idealne połączenie do sprzątania w domu i w samochodzie. Aerodynamiczny kształt nasadki zapewnia lepsze zbieranie kurzu Aerodynamiczny kształt nasadki odkurzacza Philips MiniVac został stworzony z myślą o dokładnym zbieraniu nawet najmniejszych cząsteczek kurzu. Ergonomiczna nasadka pomaga czyścić nawet bardzo trudno dostępne miejsca Torba do przechowywania w samochodzie Torba do przechowywania umożliwia trzymanie wszystkich akcesoriów i zasilacza samochodowego w jednym miejscu, aby w każdej chwili mieć pod ręką narzędzia potrzebne do wyczyszczenia samochodu! Zasilacz samochodowy — nieograniczony czas pracy Odkurzacz Philips MiniVac do stosowania w domu i samochodzie jest wyposażony w zasilacz samochodowy, dzięki któremu można odkurzać nawet najtrudniej dostępne miejsca w aucie bez konieczności ładowania urządzenia. W związku z tym odkurzacz jest zawsze gotowy do użycia! Szeroka gama akcesoriów do różnych zastosowań Szeroka gama akcesoriów do różnych zastosowań Do odkurzacza Philips MiniVac dołączono szeroką gamę akcesoriów, dzięki którym można posprzątać samochód przy minimalnym wysiłku. Odkurzacz jest wyposażony w małą i dużą szczotkę, małą i dużą szczelinówkę oraz długą rurę. Dodatkowe akcesoria doskonale sprawdzą się podczas odkurzania nawet trudno dostępnych miejsc. Teraz sprzątanie samochodu będzie łatwe i szybkie. Nasadki i akcesoria: Szczelinówka, Szczotka, Duża szczotka, Długa szczelinówka, elastyczny wąż, zasilacz samochodowy i torba do przechowywania.

Specyfikacje

Cechy Ogólne

Rodzaj Odkurzacz ręczny
Odkurzanie Na sucho
Rodzaj zasilania Akumulatorowe
Akumulator Tak
Typ podłoża Tapicerka Powierzchnie zewnętrzne Wiele powierzchni
Kolor Czarny/Srebrny

Filtry i Akcesoria

Akcesoria Szczotka Torba do przenoszenia Szczelinówka duża szczotka Zasilacz samochodowy Elastyczny wąż Długa szczelinówka

Dane techniczne

Pojemność worka/pojemnika 0.5 l
Moc 120 W
Moc ssania 22 W
Poziom hałasu (dB) 81 dB

Producent: Philips

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

5 (jedna opinia)

Masz ten produkt?

Dodaj opinię

anonymous

12 paź 2018

Kupione w eMAG

Bardzo dobry

Polecam! Towar zgodnie z oczekiwaniami. Całkiem dobrze wciąga śmieci.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image