Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

  • Wniesienie za darmo

99999 (- 8% )

91299

Ostatnia sztuka

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

STREFA OKAZJI (1 oferta)

Product image
Uszkodzone opakowanie,towar rozpakowany,naderwana folia ochronna z produktu,ślady montażu,drobne rysy nieuchwytne aparatem. Rękojmia 12 miesięcy
Oferta eMAG
Gwarancja 12 miesiące

91299

Oszczędzasz 27391

63908

INFO: Oferta ze Strefy Okazji nie łączy się z innymi promocjami.

Opis

Okap Amica OKC652G Okap kominowy OKC 652G to model z giętym szkłem o nowoczesnym wyglądzie. Może być obsługiwany zarówno poprzez sterowanie sensoryczne jak i zdalne za pomocą pilota. Posiada czytelny, elektroniczny wyświetlacz ułatwiający użytkowanie, a także funkcję timer i 4 stopnie pracy. Maksymalna wydajność wynosi 800 m3/h. Posiada ekonomiczny, wbudowany system oświetlenia LED 2x2 W. Wyświetlacz elektroniczny wskazuje poziom pracy wentylatora i nastawę czasowego wyłączenia. Większość okapów Amica posiada wskaźnik nasycenia filtrów, który informuje kiedy należy wyczyścić filtr aluminiowy lub wymienić filtr węglowy. Aluminiowy filtr tłuszczu umożliwia oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. Wykonany jest on z materiału odpornego na korozję i nadaje się do wielokrotnego czyszczenia. Oświetlenie LED Innowacyjny system szerokokątnego oświetlenia diodowego zwiększa estetykę urządzenia oraz tworzy niesamowity klimat w kuchni. Ponadto pozwala zaoszczędzić energię elektryczną. Funkcja czasowego wyłączenia Dzięki tej funkcji okap samoczynnie wyłączy się, po uprzednim nastawieniu go na określony czas działania, jaki będzie potrzebny do ugotowania danej potrawy. Wskaźnik nasycenia filtrów Informuje, kiedy konieczne jest czyszczenie filtrów. Niski poziom hałasu Okapy Amica charakteryzują się bardzo niskim poziomem głośności, dzięki czemu odgłosy pracującego urządzenia nie będą przeszkadzały, nawet jeśli kuchnia połączona jest z salonem. Sterowanie sensorowe Dotykowy panel zainstalowany w okapie pozwala na intuicyjne sterowanie urządzeniem i szybki dostęp do wielu zaawansowanych funkcji. Wpływa także na estetykę okapu i ułatwia czyszczenie. Sterowanie zdalne Wyposażyliśmy okapy z linii Integra w pilota umożliwiającego zdalne sterowanie okapem. Dodatkowo dzięki zastosowaniu sterowania sensorowego utrzymanie w czystości panelu sterującego jest wyjątkowo proste. Wyświetlacz elektroniczny Wskazuje poziom pracy wentylatora i nastawę czasowego wyłączenia. Większość okapów Amica posiada wskaźnik nasycenia filtrów, który informuje kiedy należy wyczyścić filtr aluminiowy lub wymienić filtr węglowy. Liczba stopni obrotowych silnika Możesz regulować prędkość okapu w zależności do potrzeb. Aluminiowy filtr tłuszczu Okapy wysypowe, kominowe, teleskopowe oraz uniwersalne posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów. Wykonane są z materiału odpornego na korozję i nadają się do wielokrotnego czyszczenia. Efekt: ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Specyfikacje

Dane techniczne

Rodzaj okapu Kominowy
Klasa energetyczna D
Liczba silników 1
Moc oświetlenia (W) 2 punktowe
Filtr przeciwtłuszczowy Aluminiowy
Maksymalny poziom hałasu (dB) 62
Maksymalna wydajność w trybie wyciągu (m3/h) 348
Sterowanie Sensorowe Pilot Elektroniczne

Inne cechy

Kolor Srebrny
Średnica wylotu powietrza (mm) 150
Waga (kg) 12.9

Producent: Amica

Produkty komplementarne

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

5 (jedna opinia)

Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez

anonimous

15 kwi 2013

Cichy i wydajny okap. Ja posiadam go w małej blokowej kuchni. W porównaniu do poprzedniego ten naprawdę odciąga wszelki opary a nie tylko hałasuje.
Pozostało znaków: 1000

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.

image