Opis

OKP621Z to okap kominowy sterowany mechanicznie za pomocą przycisków. Detalem, który znacznie zwiększa atrakcyjność tego modelu jest oświetlenie halogenowe 2 x 20 W. Produkt ten wyposażony został w 2 filtry aluminiowe, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. By filtry spełniały swoją rolę należy je regularnie czyścić. W zależności od instalacji wentylacyjnej jaka jest w domu, okap może pracować w trybie pochłaniania lub wyciągu. OKP621Z wyposażony został również w SF-system- zwiększona powierzchnia filtrów tłuszczowych(+20%) poprawia sprawność pochłaniania oparów. Posiada szerokość 60 cm oraz 3 prędkości pracy. Pracuje z maksymalną wydajnością 400 m3/h.

Specyfikacje

Dane techniczne

Rodzaj okapu Kominowy
Liczba silników 1
Moc przyłączeniowa (W) 180
Filtr przeciwtłuszczowy Aluminiowy
Maksymalny poziom hałasu (dB) 62
Maksymalna wydajność w trybie wyciągu (m3/h) 300
Sterowanie Mechaniczne

Inne cechy

Inox Tak
Kolor Srebrny
Średnica wylotu powietrza (mm) 15
Inne Filtr weglowy 2xFWP-16

Producent: Amica

Produkty komplementarne

Opinie (3 opinie)


Ogólna ocena produktu:

3.67 (3 opinie)

Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Profil anonimowy

12 gru 2012

bardzo ok

5 na 5 z kilku powodów. Przede wszystkim za szybkość zbierania zapachu ale też dlatego że stosunek cena jakość jest w tym przypadku jest bardzo korzystna

Profil anonimowy

05 wrz 2013

nie posiadam tego okapu więc nie wiem jak się spisuje w swojej pracy czyli wyciąganiu zapachów w kuchni. Oglądałem go w sklepie i miałem możliwość uruchomienia go. Powiem tylko tyle że jest strasznie głośny. Na 1 biegu był głośniejszy niż podobny okap Whirlpoola AKR 672 IX działający na biegu 3. Bardzo się tym zdziwiłem gdyż do momentu włączenie go był moim faworytem. Jego głośność zdyskwalifikowała go. Ogólnie włączając inne okapy Amici też nie należą do cichych. Chyba wybiorę Whirlpoola.

anonymous

20 gru 2012

Amica OKP 621Z

Efektowny i atrakcyjny wygląd! na wyjściu z okapu jest rura 150! Zostają ciężkie do usunięcia odciski palców!

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image