Opinie klientów:

Oferta: B-ELEKTRONIK

67499

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

STREFA OKAZJI (3 ofert)

Uszkodzone opakowanie,ślady montażu. Rękojmia 12 miesięcy.
Oferta eMAG
Gwarancja 12 miesiące

67499

Oszczędzasz 22969

44530

Product image
Uszkodzone opakowanie, poserwisowy, delikatne zarysowania. Rękojmia 12 m.
Oferta eMAG

67499

Oszczędzasz 22969

44530

Uszkodzone opakowanie, towar używany. Rękojmia 12m.
Oferta eMAG
Gwarancja 12 miesiące

67499

Oszczędzasz 22360

45139

INFO: Oferta ze Strefy Okazji nie łączy się z innymi promocjami.

Opis

Okap Bosch DHL 545 S Wydajność wentylatora: 490 m3/h szybko zapewnia optymalną jakość powietrza w kuchnii. Światło halogenowe: optymalne, wydajne energetycznie oświetlenie płyty grzewczej. Tryb intensywny: efektywnie i szybko usuwa silne zapachy kuchenne. Wyjątkowo cichy: wysoka wydajność już na poziomie 61dB. Optymalna wydajność dla kuchni w każdym rozmiarze.

Nieważne, czy Twoja kuchnia jest otwarta na salon czy mała i zamknięta. Oferujemy optymalną wydajność dla kuchni w każdym rozmiarze. Powietrze w kuchni należy wymieniać od 6 do 12 razy na godzinę, aby zapewnić przyjemne wrażenia z gotowania. Aby to osiągnąć, należy dobrać ilość doprowadzanego powietrza lub moc okapu odpowiednio do objętości pomieszczenia.
Okap Bosch DHL 545 S szybko i skutecznie rozprawi się z niepożądanymi zapachami w kuchni. Dzięki regulacji mocy wentylatora można dostosować siłę pracy okapu do aktualnych potrzeb - użytkownik ma do wyboru 3-stopniową regulację pochłaniania i tryb intensywny.
Wygodę korzystania z okapu gwarantuje także oświetlenie halogenowe zapewniające idealną widoczność stanowiska pracy - 2 x 20 W.

Filtr metalowy z ramą aluminiową nadaje się do zmywania w zmywarce. Praca w trybie „wyciąg”: Powstające w kuchni opary są wyciągane poprzez metalowy filtr, dzięki któremu zostają oczyszczone z tłuszczów. Następnie poprzez instalację wentylacyjną są kierowane na zewnątrz budynku. W zależności od uwarunkowań konstrukcyjnych, instalację wyciągową można doprowadzić do komina wentylacyjnego lub bezpośrednio na zewnątrz poprzez mur domu. Efekt: lepsza cyrkulacja, czystsze powietrze.
Praca w trybie „pochłaniacz”: Nie we wszystkich gospodarstwach domowych istnieje możliwość odprowadzenia oparów na zewnątrz. W takich przypadkach okapy Bosch mogą pełnić rolę pochłaniacza. Pochłaniane opary są odtłuszczane za sprawą filtrów. Oczyszczone i zneutralizowane opary powracają do kuchni jako czyste powietrze. Efekt: w obiegu zamkniętym zapewnia czystsze powietrze.

Specyfikacje

Dane techniczne

Klasa energetyczna E
Roczne zużycie energii (kWh) 171.9
Liczba silników 2
Klasa sprawności oświetlenia F
Moc oświetlenia (W) 2 x 20
Wymiary (WxSxG) cm 25.5 x 53 x 38
Moc przyłączeniowa (W) 310
Filtr przeciwtłuszczowy Metalowy
Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń B
Minimalny poziom hałasu (dB) 61
Maksymalny poziom hałasu (dB) 67
Maksymalna wydajność w trybie pochłaniacza (m3/h) 380
Maksymalna wydajność w trybie wyciągu (m3/h) 490
Sterowanie Mechaniczne

Inne cechy

Inox Tak
Kolor Srebrny
Średnica wylotu powietrza (mm) 120 150
Waga (kg) 8
Inne Filtr nierdzewny Funkcja recyrkulacji Praca za pomocą przełącznika suwakowego Do montażu w szafce / body nad płytą Funkcja intensywna 69 db (A)

Producent: Bosch

Produkty komplementarne

Opinie (3 opinie)


Ogólna ocena produktu:

4.67 (3 opinie)

Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Profil anonimowy

08 lip 2011

Bosch DHL545S

Mam powyższy okap już około 4 miesięcy co mogę stwierdzić to: - bardzo dobra wydajność chociaż pierwszy bieg mógłby być troszkę wolniejszy i przez to trochę cichszy - średni poziom hałasu (może przez to że brakuje mi wolniejszego biegu) - świetne oświetlenie miejsca pod okapem - w miarę dyskretny okap i ładnie się prezentuje - solidny Podsumowując dobry okap o dobrych parametrach do kuchni gdzie dużo się gotuje. Ja osobiście wziąłbym do swojej kuchni podobny sprzęt ale o niższej wydajności ( bo i tak korzystam jedynie z 2 pierwszych najsłabszych biegów) tak aby poziom hałasu był mniejszy.

anonymous

27 kwi 2012

Bosch DHL 545 S srebrny

Polecam spełnia wymagania nawet wybrednych klientów. Łatwy w czyszczeniu o ładnym wyglądzie a przede wszystkim cichy.

Profil anonimowy

14 sty 2012

To co chciałem

Szukałem takiego produktu. Jakość nawet większa niż wynika z opisu i wyglądu produktu.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image