Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: REMY DELUXE

46800

Wysyłka w ciągu 8 dni

Szczegóły produktu

Okulary przeciwsłoneczne Męskie Carrera 8018-S-10G-M9 Oryginalny i licencjonowany produkt Płeć: Mężczyzna Kolor: Czarny Materiał: Metal Filtr przeciwsłoneczny: kategoría 3 Szkło: ø 57 mm Zawiera markowe etui Most: 17 mm Zauszniki: 140 mm

Ogólna charakterystyka

Styl Codzienny Casual

Producent: Carrera

Polityka dostaw i zwrotów

Koszty dostawy

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Od 2019-07-04 będą wysyłane za darmo.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.


Zasady zwrotów

Gdy Klient chce złożyć wniosek o zwrot i zwrot środków, należy dokonać zwrotu za pośrednictwem systemu Emag. Sprzedawca zaakceptuje go w systemie Emag, a następnie klient musi wysłać pocztą elektroniczną kserokopię pokwitowania kasy i dokument dowodu dostawy na adres e-mail sprzedawcy. Ma to na celu potwierdzenie płatności i daty dostawy. Po otrzymaniu i zatwierdzeniu przez sprzedawcę dokumentów klient musi wysłać przedmioty na adres dostawy sprzedawcy: Remy Deluxe LTD, Bułgaria, Plovdiv 4000, ul Kapitan Raicho 56, TC Grand, et.1, tel: 00359883221181 nie później niż 14 dni po złożeniu wniosku o zwrot zrobiony. Opłata za dostawę zwrotną jest płacona przez klienta. Do paczki klient musi odesłać oryginał paragonu kasowego. Bez pokwitowania klient nie może odzyskać pieniędzy.
Prawa do zwrotu są tylko dla osób fizycznych. Firmy handlowe nie mają prawa do zwrotu przedmiotów po dokonaniu płatności.
Do sprzedawcy paczek wystawi paragon fiskalny i paragon fiskalny dla towarów. Gdy klient otrzymuje przedmioty, musi sprawdzić je przed kurierem pod kątem brakujących dokumentów, części, problemów po transporcie. Jeśli jakieś niedociągnięcia lub problemy z klientem muszą złożyć skargę do kuriera i zapisać je w dokumencie przewozowym i mieć ich kopię. Następnie musi natychmiast skontaktować się ze sprzedawcą przez e-mail, podając wszystkie dowody. Jeśli klient otrzyma towar i nie dokona żadnych notatek ani reklamacji, zakładamy, że paczka jest odbierana w idealnym stanie, bez żadnych brakujących dokumentów lub części zamówienia.
Produkty związane z higieną osobistą, takie jak: depilatory, irygatory, przedłużanie włosów ludzkich, są dostarczane klientom zapieczętowanym stemplem firmy REMY DELUXE, gwarantującym zupełnie nowy i nieużywany produkt. Te przedmioty nie mogą zostać zwrócone, jeśli pieczęć firmy jest nieuszczelniona lub brakująca. Aby uniknąć dodatkowych opłat transportowych, sprzedawca poprosi klienta o przesłanie zdjęcia pieczęci przed odesłaniem produktów. Ma to na celu udowodnienie, że przedmioty nie są otwierane i używane.
remydeluxeltd@emag.pl


Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!