Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

  • Darmowe raty 0%

81499 (- 35% )

52900

2 sztuki w magazynie

Opis

Opaska Fitness Fitbit Charge 2 Całodniowe śledzenie aktywności Monitoring snu Kontrola połączeń telefonicznych Cztery fascynujące kolory do wyboru Fitbit Charge 2 umożliwia Ci całodniowe śledzenie Twojej aktywności fizycznej - ilości kroków, odległości, spalonych kalorii oraz innych podjętych czynności. Aby podnieść Twoją motywację, Charge 2 będzie Ci co godzinę wysyłać przypomnienia o wykonaniu 250 kroków. Dzięki Charge 2 możesz monitorować tętno na nadgarstku aby zmaksymalizować spalanie kalorii i uzyskać wyraźniejszy obraz swojego zdrowia. Śledź określone ćwiczenia, takie jak bieganie, trening z obciążeniem lub jogę, aby zobaczyć swoje statystyki na wyświetlaczu. Połącz się z GPS w telefonie aby monitorować tempo, odległość i mapę swoich aktywności.

W trosce o Twój sen i relaks

Charge 2 pozwoli Ci monitorować długość i jakość Twojego snu - poznaj wyniki pomiaru czasu, jaki spędzasz w poszczególnych fazach snu i co się z tym wiąże, a następnie obudź się spokojnie, cichym alarmem. W tym modelu Fitbit wprowadził również nową funkcję o nazwie Relax. Odnajdź swój wewnętrzny spokój dzięki spersonalizowanej sesji oddechowej z instruktorem, opartej o pomiary Twojego tętna. Każda sesja jest zasilana przez PurePulse i opracowana na podstawie zmienności rytmu serca, aby jak najlepiej określić tempo oddechu dla Ciebie.

Aby nie rozpraszał Cię telefon

Charge 2 oferuje Ci możliwość sprawdzenia połączeń telefonicznych, wiadomości, ustawień zegara i powiadomień. Możesz także skonfigurować wyświetlacz, ustawiając wybrany motyw i statystyki, którymi jesteś zainteresowany. Opaska jest kompatybilna z ponad 200 urządzeniami obsługującymi iOS, Android i Windows. Mobilna aplikacja fitnessowa pozwoli Ci zarządzać aktywnościami podczas dnia, kalendarzem ćwiczeń, kontaktami ze znajomymi, a nawet systemem odżywiania.

Spersonalizuj swój styl

Charge 2 oferowany jest w czterech interesujących kolorach. Możesz wybierać spośród modeli z trzech kolekcji - sportowej, klasycznej i luksusowej. A jeżeli znudzi Ci się dotychczasowy design możesz wymienić pasek na inny i dostosować opaskę do swoich potrzeb i stylizacji.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Technologia Smart

Cechy ogólne

Monitorowanie aktywności Kroki Pokonany dystans Jakość snu Tętno Połączenia przychodzące Kalendarz SMS-y Spalanie kalorii
Rodzaj ekranu OLED
Właściwości Wodoodporność Obsługuje aplikację Fitbit
Łączność Bluetooth 4.0
Zawartość opakowania 1 x Kabel ładujący
Kolor Teal Silver

Cechy techniczne

Żywotność baterii 5 dni

Wymiary

Obwód nadgarstka (cm) 16.5 - 20.6

Producent: Fitbit

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image