Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

  • Darmowe raty 0%

1.14999 (- 5099 )

1.09900

3 sztuki w magazynie

Opis

Office Home and Business 2019. Do użytku domowego i do pracy. Licencja do użytku dla jednego użytkownika. Zawiera klasyczne wersje najlepszych programów do edycji dokumentów takich jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote. 60 dni pomocy technicznej Microsoftu - bez żadnych dodatkowych kosztów. Twój domowy niezbednik

Office Home and Business 2019 to uaktualniona wersja najpopularniejszego pakietu aplikacji biurowych dostępnego na rynku. Ta wersja licencji została przeznaczona dla jednego użytkownika i jest dedykowana do użytku domowego oraz małych przedsiębiorstw. Z pakiemtem Office Home and Busines, otrzymujesz wszystkie potrzebne Ci w pracy narzedzia.
Wszystkie aplikacje, których potrzebujesz
Office Home and Business 2019 to bogaty pakiet niezbędnych aplikacji. Znajdziesz tu wszystko, co jest potrzebne Ci do pracy i nauki. Skorzystaj z arkuszy kalkulacyjnych Excel, twórz dokumenty tekstowe w Microsoft Word lub przygotuj prezentacje multimedialne przy pomocy PowerPoint'a. Pakiet zawiera wszystkie wersje językowe, dzięki czemu możesz dostosować go do własnych preferencji.

Dodatkowe wsparcie od firmy Microsoft

Teraz z pakietem Office Home and Business 2019, otrzymujesz wsparcie techniczne prosto od Microsoftu. To gwarancja, że wszystkie aplikacje będą działać tak jak należy, a w razie problemów zostaną błyskawicznie przywrócone do działania.

Specyfikacje

Ogólne

Typ licencji Licencja na 1 uzytkownika
Wersja Office 2019
Język Polski
Liczba użytkowników 1
Typ systemu operacyjnego Windows 10 Mac OS

Producent: Microsoft

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image