Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Jeśli Za Sceną była gorąca, to Ostra Gra jest rozżarzona do białości.
Amazon

Autorka bestsellerów "New York Timesa" i "USA Today"

Sed, wokalista Sinnersów, każdej nocy przyciąga na koncerty tłumy fanek. Jego głos sprawia, że dziewczyny szaleją. Ale scena to jedyne miejsce, gdzie on sam odczuwa jakiekolwiek emocje, odkąd stracił Jessicę.

Jessica, piękna studentka prawa, jest przekonana, że postąpiła słusznie, kończąc ten burzliwy związek. Lecz jednocześnie dobrze wie, że żaden facet nie może się równać z seksownym rockmanem...

Nieoczekiwanie znów mają szansę zacząć wszystko od nowa. Ale tym razem ryzyko jest większe: jeśli znów złamią sobie serca, to stanie się to na oczach milionów...

Pierwszą powieść Olivii Cunning Za Sceną czytelniczki Amazonu umieściły wśród najlepszych książek w kategorii Fifty Shades like (spod znaku Pięćdziesięciu twarzy Greya).

Sukces zachęcił młodą autorkę do napisania kolejnych powieści o miłosnych związkach pozostałych członków "grzesznego" zespołu. Najnowszy tom, wydany w listopadzie 2012, wszedł na listę bestsellerów "USA Today".

Autorka oprócz wydań drukowanych z wielkim sukcesem samodzielnie publikuje e-booki w innej - również "muzycznej" - serii, które sprzedawane są w setkach tysięcy egzemplarzy i zajmują 1. i 2. miejsca w Amazonie.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Olivia Cunning
Wydawca Amber
Format 205x130
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 320
Podkategoria Literatura piękna obca
ISBN 9788324145829

Producent:Amber

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.