Opis

Pamięć flash USB Goodram Twister 3.0. Wysoka wydajność zapewniona dzięki intefejsowi USB 3.0 Obrotowa osłona wtyku USB zapobiega problemowi zgubionych wtyczek. Pamięć o pojemności 16GB. Wysoka wydajność 3.0 Pendrive Goodram posiada nowoczesny interfejs USB 3.0. Pozwala on na osiąganie znacznie szybszych wyników przesyłania danych. Z pamięci możesz korzystać zarówno w urządzeniach wyposażonych w port USB 3.0, jak i w tych wyposażonych w starsze wersje złącza USB. Warto jednak pamiętać, że na najlepsze osiągi pozwalają urządzenia obsługujące USB 3.0

Wygodne rozwiązania

Ten pendrive został zaprojektowany tak, aby być jak najbardziej funkcjonalny. Posiada metalową, obrotową osłonę, która chroni wtyk USB przed uszkodzeniem. Pozwala to na wyeliminowanie problemu zgubionych zatyczek. Kolejnym przydatnym elementem jest specjalne kółko pozwalające na zaczepienie urządzenia do bryloczka czy paska.

Pojemność dostosowana do potrzeb Odpowiednio dobrana pojemność pozwoli na zachowanie nie tylko do 16GB ważnych dokumentów, ale też do 3 800 zdjęć lub 240 minut filmu w jakości Full HD. Przekonaj się, jak dużo może zaproponować Ci urządzenie Goodram. Bajki dla dziecka, prezentacje do pracy, zdjęcia z wakacji - od dzisiaj wszędzie tam, gdzie byś chciał je mieć ze sobą!

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Pojemność (GB) 16
Interfejs USB 3.0
Szybkość odczytu (MB/s) 110
Szybkość zapisu (MB/s) 20
Kolor Czerwony/Srebrny
Wymiary (szer x gł x wys) mm 57,1 x 19,3 x 10,7 mm
Waga 15 g

Producent: GoodRam

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image