Opis

Zwyciężaj w stylu HyperX Nowe pamięci USB HyperX FURY spodobają się zarówno żółtodziobom jak i profesjonalistom dzięki śmiałemu i agresywnemu wyglądowi, zgodnemu z trendami panującymi obecnie w świecie gamingu. Pamięci mają różne kolory w zależności od pojemności, a ich wygląd miażdży konkurencję i pozwala wyróżnić się z tłumu, jednocześnie świetnie komponując się z wyglądem najnowszych pecetów i konsol. HyperX FURY oferują pojemności od 16 do 64 GB, doskonałą wydajność
USB 3.0 z prędkością odczytu 90 MB/s i zapisu 30 MB/s za bardzo przystępną cenę. Jak w przypadku pozostałych produktów serii HyperX, ich celem jest umożliwienie graczom osiągnięcia nowych poziomów umiejętności. Pamięci USB HyperX FURY są kompatybilne z konsolami PS3, PS4 i Xbox 360. Dodatkowe miejsce na dane i możliwość odtwarzania muzyki, filmów i przeglądania zdjęć.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Pojemność (GB) 32
Interfejs USB 3.0
Szybkość transferu odczytu (MB/s) 90
Szybkość transferu zapisu (MB / s) 30
Wymiary (szer x gł x wys mm) 60,23 x 21,40 x 9,80 mm

Producent:HyperX

Produkty komplementarne

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

4 (jedna opinia)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
1 rok temu

Zakupiono u nas

Kingston HyperX Fury 32GB

Pendrive szybki. Działa pod USB 2. 0 i systemem operacyjnym Windows XP (w specyfikacji nie jest o tym napisane). Pod Windows XP i starym sprzęcie osiąga 24 MB odczyt i 20 MB zapis (test przeprowadzono aplikacją H2testw v. 1. 4) i jest to niewiele szybciej niż o wiele tańszy pendrive Adata UV150 (odpowiednio 23 MB i 16 MB). Także na starym sprzęcie z Win XP należy postępować zgodnie z powiedzeniem "jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać". Ale już na nowszym sprzęcie pokazuje swoje możliwości np: tablet Colorovo Supreme 10 41 MB odczyt i 37 MB zapis (test przeprowadzono aplikacją Crystal na Windows-ie 8. 1).
Także jeśli pendrive będzie używany na nowym sprzęcie to go polecam. Jeśli natomiast na starym to lepiej zaopatrzyć się w tańszy pendrive np. Taki jaki wcześniej wymieniłem.
Opinia była przydatna?
Brak komentarzy

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.