Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Wybierz Pojemność (GB)

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Zwiększone możliwości przechowywania dla tabletów i smartfonów Kingston DataTraveler microDuo zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania w postaci małego i wygodnego urządzenia do tabletów i smartfonów, które obsługują funkcję USB OTG (On-The-Go). Standard USB OTG umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzeń mobilnych do obsługiwanych urządzeń USB. Pamięć DataTraveler microDuo umożliwia używanie portów microUSB często wykorzystywanych do ładowania urządzeń, jako portów rozszerzeń obsługujących do 64GB dodatkowej pamięci. DTDUO jest idealnym sposobem na przechowywanie dużych plików podczas podróży dzięki funkcji "podłącz i uruchom", która umożliwia podłączenie go do tabletów i smartfonów bez użycia portu microSD i przy niższej cenie za każdy gigabajt w porównaniu z użyciem wbudowanego urządzenia do przechowywania w urządzeniu mobilnym. W przypadku smartfonów i tabletów umożliwiających nagrywanie filmów HD oraz wykonywanie zdjęć w dużej rozdzielczości pamięć jest zużywana niezwykle szybko. DTDUO pozwala na transfer plików, zdjęć, filmów itp. bez konieczności podłączania do komputera. Wymiana plików między urządzeniami mobilnymi jest łatwiejsza niż w przypadku korzystania z funkcji chmury. Nie ma również konieczności podłączania kabla w celu transferu plików między urządzeniem a komputerem. DT microDuo to urządzenie małe, lekkie i łatwe w transporcie, a jego gustowny kształt stanowi ozdobę każdego urządzenia mobilnego. Dzięki konstrukcji z suwakiem złącze USB jest chronione przed uszkodzeniami. Główne cechy:
Obsługuje funkcję USB OTG (On-The-Go) Więcej miejsca do przechowywania dla tabletów i smartfonów Do urządzeń z systemem Android? 4.0+ obsługujących USB OTG Łatwe przenoszenie i tworzenie kopii zapasowych plików, zdjęć i filmów w celu zwolnienia miejsca Idealne urządzenie do przechowywania dużych plików, takich jak filmy i biblioteki muzyczne, w czasie podróży

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Pojemność (GB) 32
Interfejs USB 2.0
Wymiary (szer x gł x wys mm) 16.4 x 27.6 x 8.5
Inne Połączenie OTG

Producent:Kingston

Produkty komplementarne

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

0 (jedna opinia)

Posiadasz ten produkt?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez
anonimous
2017-02-05T20:16:51+00:00

Zakupiono u nas

Polecam

Ciekawy i dobry produkt. Kopiujesz z komputera, oglądasz na smartfonie, przenosisz zdjęcia, filmy szybko i bez żadnych adapterów.

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.