Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

Pojemność (GB)

2599

U dostawcy

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: dożywotnia

Opis

Pamięć flash USB Transcend JetFlash 300 - 8GB. Ultralekki Pendrive spełni Twoje oczekiwania. Urządzenie ekstremalnie wąskie, lekki i przenośne. Zmieścisz go w każdą kieszeń! Kolorowe obwoluty pomagają odróżnić pojemność urządzenia. Ekskluzywna aplikacja Transcend Elite pozwala na zarządzanie. Kompaktowy jak nigdy!

Model JetFlash 300 jest wyjątkowo poręczny. Jego wymiary to zaledwie 60mm × 18.8mm × 8.6mm. Dodatkowo bardzo niska waga 8.5 grama zapewnia, że nawet nie zauważysz jego obecności. Bez trudu możesz dopiąć go do swoich kluczy czy smyczy, tak aby wszystkie Twoje ulubione pliki były przy Tobie!

Proste odróżnienie!

Zdarza się, że posiadasz dwie pamięci Flash w jednym kolorze – jedna z prezentacją do pracy, druga ze zdjęciami z wakacji. Jeśli nie chcesz, żeby doszło do pomyłki wybierz model JetFlash 300. W zależności od wielkości pojemności występują one z różnymi obwódkami. Wybierz większy na prywatne filmy i zdjęcia, a mniejszy na dokumenty do pracy! Więcej ich nie pomylisz!


Aplikacja, która pomoże Ci zarządzać danymi

Do pamięci JetFlash dołączony jest program Transcend Elite. Jest to zaawanasowane oprogramowanie stworzone do użytku z produktami JetFlash®, StoreJet® i SSD marki Transcend. Zawiera on wydajne i przyjazne aplikacje, które pomagają użytkownikowi zarządzać danymi. Dzięki połączeniu właściwości produktów Transcend z Elite korzystanie, przechowywanie, ochrona oraz aktualizacja plików to pestka!

*Szybkość może różnić się ze względu na sprzęt, oprogramowanie, wykorzystanie i pojemność pamięci hosta.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Pojemność (GB) 8
Interfejs USB 2.0
Szybkość odczytu (MB/s) 13
Szybkość zapisu (MB/s) 4
Kolor Czarrny/Fioletowy
Wymiary (szer x gł x wys) mm 60 × 18.8 × 8.6
Waga 8.5 g
Inne Współpracuje z systemami Microsoft Windows: 7, 8, 8.1, 10 Współpracuje z system Mac OS X 9.0 i nowszymi Współpracuje z system Linux Kernel 2.4.2 i nowszymi Produkt posiada certyfikat: CE, FCC, BSMI, C-tick, KCC

Producent: Transcend

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image