Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

5399

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Jedna z najsłynniejszych francuskich modelek i dziennikarka "Elle" zdradzają tajemnice paryskiego szyku! Dzięki temu poradnikowi każda kobieta może poczuć się jak Paryżanka.

Ines de la Fressange jest uosobieniem elegancji i nieprzemijającej urody. Przez długi czas była muzą Carla Lagerfelda. Występowała na pokazach Jeana Paula Gaultiera. Jej twarz wykorzystano przy tworzeniu popiersia Marianny - symbolu Republiki Francuskiej. Od ponad 20 lat zajmuje się też projektowaniem ubrań. Na paryskim szyku zna się jak nikt inny. W swojej książce daje wskazówki, jak ubierać się w dobrym stylu. Jej rady pomagają skompletować garderobę. Pokazuje bowiem, że zaledwie siedem podstawowych elementów stroju oraz kilka dodatków wystarczy, by przemienić każdą z nas w atrakcyjną i modną kobietę. Zasady komponowania ubioru możemy poznać oglądając piękne fotografie przedstawiające modelkę oraz jej córkę Nine.

Jednak francuski szyk to nie tylko kwestie związane z urodą i najnowszymi modowymi trendami. Ines de la Fressange oprowadza nas także po swoim sekretnym Paryżu. Opowiada o eleganckich hotelach i ulubionych restauracjach, poleca miejsca, które warto odwiedzić.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Autor Ines de la Fressange
Ilość stron 240
ISBN 978-83-7510-892-7
Rozmiar 150 x 240 mm
Kategoria Pozostałe

Producent: Rebis

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image