Opinie klientów:

Oferta: eMAG

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Pat&Rub Pielęgnacja włosów Szampon do Włosów Ciemnych
Naturalnych lub farbowanych Pogłębia kolor, dodaje blasku Z wyciągiem z peruwiańskiej rośliny Krameria triandra, żarnowca i orzecha Również do włosów siwych
Łagodny szampon do włosów ciemnych. Po użyciu włosy ciemne nabierają połysku i głębi koloru. Szampon znakomicie maskuje też niewielkie odrosty (również siwe). Efekt pogłębienia koloru kumuluje się po kilkukrotnym użyciu. Jest to zasługą wyciągów z peruwiańskiej rośliny Krameria triandra (pastwin),żarnowca i orzecha włoskiego. Krameria triandra i orzech włoski od wieków używane są w lecznictwie i jako barwniki. Zawiera łagodne roślinne środki myjące, nawilżającą betainę, oraz roślinne środki wygładzające. Najlepiej stosować w towarzystwie odżywki do włosów ciemnych.
Seria do włosów ciemnych jest również przeznaczona do włosów siwych. Używanie szamponu i odżywki do włosów ciemnych przywraca ładny odcień włosom siwym, które mają tendencję do żółknięcia.
Szampon przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów, świetnie poradzi sobie ze zniszczonymi i suchymi. Najważniejsze
100% natury, 100% nowoczesności, 100% przyjemności. PAT&RUB stawia na naturę. Stosowanie się przy tworzeniu kosmetyków do zasad komponowania kosmetyków naturalnych, to zdaniem PAT&RUB, sposób na tworzenie zdrowych kosmetyków.
Po pierwsze, ze składu kosmetyków naturalnych wykluczone są wszelkie substancje wzbudzające od jakiegoś czasu kontrowersje w środowisku chemików kosmetologów. Wielu producentom kosmetyków trudno się jest z nimi pożegnać ze względu na niski koszt i łatwość stosowania. Substancje te mogą być zastąpione innymi droższymi i trudniejszymi w wykorzystaniu ale niewzbudzającymi kontrowersji.
Po drugie, komponenty roślinne, a te w naturalnym kosmetyki to 100% lub prawie, pochodzą z kontrolowanych upraw prowadzonych bez środków chwasto -, owado - i grzybobójczych, czyli pozbawione są chemicznych zanieczyszczeń.
Po trzecie, składniki tworzące większość procentową każdego kosmetyku czyli tłuszcze i woda, to w przypadku kosmetyku naturalnego, substancje nieobojętne, ale korzystnie działające na skórę. W kosmetykach konwencjonalnych tłuszcze, to najczęściej olej mineralny, a woda to zwykła woda zdemineralizowana. W kosmetykach naturalnych tłuszcze to niskoprzetworzone oleje i masła roślinne – znakomite substancje pielęgnujące i promotory wnikania substancji aktywnych w skórę, a woda to w części wody roślinne o właściwościach tonizujących i łagodzących.
PAT & RUB stawia na nowoczesność. Kosmetyki naturalne nie powinny być porównywane z kosmetykami konwencjonalnymi jako mniej aktywne. Obecnie, jako producent kosmetyków naturalnych, możemy wybierać z bardzo szerokiej oferty przebadanych wszechstronnie, aktywnych surowców z ekologicznymi certyfikatami. Sztuką jest ich odpowiednie zestawienie oraz skonstruowanie preparatów, które są przyjemne w użyciu.
PAT & RUB stawia na przyjemność. Pielęgnacja PAT&RUB to kosmetyki znakomicie wchłaniające się, kusząco pachnące i ładnie wyglądające czyli bardzo przyjemne w użyciu. Kompozycja i działanie: Melscreen Black* - wyciąg z Krameria triandra, żarnowca i orzecha włoskiego – wzmaga intensywność koloru ciemnego od brązu do czarnego, dodaje refleksów naturalna betaina* - nawilża roślinne środki myjące* - łagodnie myją *Surowce z certyfikatem ekologicznym

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Dla Dla kobiet
Korzyści Kojące Nawilżające Pielęgnacyjne
Rodzaj włosów Farbowane Normalne
Rodzaj skóry głowy Wszystkie rodzaje skóry głowy Normalna Sucha

Producent:Pat & Rub

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.