Pachnidełko

Markowe perfumy na każdą kieszeń
Perfumeria internetowa Pachnidełko powstała z myślą o konsumentach pragnących nabyć zarówno markowe perfumy damskie oraz męskie od renomowanych producentów, jak i niszowe perfumy niedostępne w większości sklepów stacjonarnych. Posiadamy bardzo szeroki asortyment, a dzięki własnym magazynom jesteśmy w stanie zagwarantować ekspresową realizację zakupów. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie perfumy są oryginalne, a dodatkowe zabezpieczenie dla Klientów stanowią bezpieczne systemy płatności oraz program ochrony kupujących Trusted Shops. Markowe perfumy to nasza pasja, a zdobytą na przestrzeni lat wiedzę oraz doświadczenie wykorzystujemy każdego dnia, by zapewnić Państwu tanie oryginalne perfumy adresowane do miłośników różnorodnych zapachów. Dokładamy wszelkich starań, by perfumy, które oferuje nasza perfumeria, były zawsze dostępne i atrakcyjne cenowo.
Tanie perfumy oryginalne dla Niej i dla Niego
W bogatej kolekcji zapachów naszej perfumerii, zgromadziliśmy popularne i niszowe perfumy markowe od takich producentów jak m.in. Balenciaga, Bruno Banani, Calvin Klein, Carolina Herrera, Cartier, Dior, DKNY, Dolce & Gabbana, Guerlain, Lolita Lempicka, Valentino czy Versace. W naszej ofercie znajdują się również oryginalne perfumy męskie, damskie i unisex sygnowane nazwiskami największych gwiazd, takich jak Britney Spears, Beyoncé, Katy Perry, Lady Gaga, Jennifer Lopez, Justin Bieber, Cristiano Ronaldo, David Beckham i wielu innych. Nasza perfumeria oferuje markowe perfumy także w formie próbek, testerów oraz miniatur o pojemności od 1,5 ml do 15 ml, a także nowoczesne atomizery TRAVALO (5 ml) do napełniania ulubionymi zapachami.
Perfumeria internetowa Pachnidelko to gwarancja oryginalności, satysfakcji i korzystnych cen - oryginalne i najtańsze perfumy w internecie! Po co przepłacać, kupując w sklepach stacjonarnych, skoro można nabyć te same perfumy tanio? Wiele osób ceni perfumerie stacjonarne za możliwość zapoznania się z poszczególnymi zapachami przed zakupem, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy sprzedaż próbek (2 ml) zawierających oryginalne perfumy. Dzięki temu mogą Państwo za kilka złotych przetestować dowolne perfumy, a następnie zamówić pełnowartościowe tanie perfumy online.
Coś więcej niż perfumy
Oryginalne perfumy to nie jedyne produkty, jakie oferuje sklep internetowy Pachnidełko. W naszej ofercie znajdują się także:
• Zapachy i świece do wnętrz oraz zapachy do samochodu,
• Perfumowane kosmetyki,
• Zestawy upominkowe,
• Produkty i akcesoria do makijażu i demakijażu,
• Kosmetyki damskie i męskie do pielęgnacji ciała, twarzy, zębów i włosów,
• Akcesoria męskie do golenia,
• Urządzenia kosmetyczne,
• Ekologiczne produkty pielęgnacyjne z kolekcji Bio&Eko,
• Kosmetyki pielęgnacyjne dla mam i dzieci,
• Suplementy.
Na wszystkie oryginalne perfumy damskie i męskie oraz pozostałe produkty wystawiamy paragony, a w razie potrzeby – faktury VAT. W trosce o Państwa komfort, tanie perfumy wysyłamy za pośrednictwem Kuriera DPD.

Pachnidełko Marcin Lewandowski

Dąbrowskiego 6

87-100 Toruń

E-mail:pachnidelko@emag.pl

Tel.:56 676 84 94

 

 

Zobacz więcej

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 400.00 PLN wynosi 16.00 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta za wady fizyczne lub prawne zakupionego Towaru (rękojmia).
2. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 (dwóch) lat od daty dostarczenia towaru.
3. W przypadku zgłoszenia reklamacji Klient może odesłać lub dostarczyć towar na adres korespondencyjny Sprzedawcy: Marcin Lewandowski Pachnidełko, C.H Twierdza, ul. Dąbrowskiego 6, 87-100 Toruń. Klient może także przesłać produkt wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym.
4. Sprzedawca niezwłocznie, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni od daty złożenia reklamacji ustosunkuje się do niej i zwróci należności Klienta zgodnie z obowiązującymi przepisami.
5. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, Klient może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona lub naprawiana przez Sprzedawcę albo Sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady.
6. Jeżeli Klientem jest Konsument, może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Konsumenta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość rzeczy wolnej od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Konsumenta o inny sposób zaspokojenia.
7. Obniżona cena powinna pozostawać w takiej proporcji do ceny wynikającej z umowy, w jakiej wartość rzeczy z wadą pozostaje do wartości rzeczy bez wady.
8. Klient nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna. Nie narusza to uprawnień Konsumenta co do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, na zasadach określonych w pkt VII Regulaminu.
9. Klient może żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów. Jeżeli Klientem jest Przedsiębiorca, Sprzedawca może odmówić wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady także wtedy, gdy koszty zadośćuczynienia temu obowiązkowi przewyższają cenę rzeczy sprzedanej.
10. W przypadku zwrotu rzeczy w razie odstąpienia od umowy i wymiany rzeczy na wolną od wad Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy: Dąbrowskiego 6, 87-100 Toruń.
11. Sprzedawca obowiązany jest przyjąć od Klienta rzecz wadliwą w razie wymiany rzeczy na wolną od wad lub odstąpienia od umowy
12. Jeżeli Konsument zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione.

1. Klient będący Konsumentem ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia odbioru towaru.
2. Konsument może odstąpić od umowy składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może przesłać na adres e-mail: pachnidelko@emag.pl lub na adres korespondencyjny: Marcin Lewandowski Pachnidełko, C.H Twierdza, ul. Dąbrowskiego 6, 87-100 Toruń
4. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
5. W przypadku odstąpienia od umowy, umowę uważa się za niezawartą. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia produktów. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze rzecz od Konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej
6. W przypadku wybrania przez Konsumenta sposobu dostarczenia produktu innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcą, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Konsumenta dodatkowych kosztów.
7. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedawcy lub osobie przez niego upoważnionej do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.
8. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Produktów, tj. koszt odesłania Produktu do Sklepu internetowego Pachnidełko pokrywa Kupujący.
9. Do zwracanego produktu Konsument może dołączyć dowodu zakupu (np. paragon, faktura).
10. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanych Produktów będące wynikiem korzystania z nich w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktów.
11. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów:
1) w której przedmiotem świadczenia jest Produktu dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
2) w której przedmiotem świadczenia są Produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

Administratorem danych osobowych jest Pachnidelko.pl dane firmy:
„Pachnidełko Marcin Lewandowski”
ul. Władysława Wągla 3, 86-300 Grudziądz, NIP: 8762202924
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje dane Sprzedawcy Pachnidelko.pl dane firmy
„Pachnidełko Marcin Lewandowski”
ul. Władysława Wągla 3, 86-300 Grudziądz, NIP: 8762202924 w celu realizacji zamówień.