Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

15240

W magazynie

Inne oferty (1 oferta)

Product image

Wysyłka w ciągu 6 dni

Sprzedaje i dostarcza Morele
Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

30925

Opis

Opis produktu

Każdy rodzic pragnie, żeby jego dziecko mogło się rozwijać i bez skrępowania odkrywać otaczający go świat. Z myślą o maluszkach, które dopiero rozpoczynają odkrywanie otaczającej ich rzeczywistości Pampers stworzył pieluchomajtki Pampers Pants, które nie krępują dziecięcych ruchów.

Pieluchomajtki Pampers Pants zawierają mikroperełki, które zamykają wilgoć w środku i utrzymują skórę suchą aż do 12 godzin. Mikropory odprowadzają wilgoć na zewnątrz, by skóra dziecka pozostała sucha i mogła swobodnie oddychać. Elastyczne taśmy wokół talii i nogawek idealnie utrzymują pieluszkę na miejscu i doskonale dopasowują się do kształtu ciała.

By ułatwić rodzicom przewijanie, pieluchomajtki Pampers Pants zakładane są jak zwykłe majtki. Równie proste jest ich zdejmowanie, wystarczy rozedrzeć boczki pieluszek. Z pieluchomajtkami Pampers Pants każdy maluch może bez ograniczeń uczyć się, bawić i poznawać otaczający go świat.

Features and benefits

Cechy produktu i korzyści

Skóra sucha aż do 12 godzin w łatwych do zakładania pieluchomajtkach

Kliknij, by dowiedzieć się więcej
 
 
 
 
 
 
 
 

  1. 2 strefy suchości - szybko wchłaniają wilgoć i utrzymują ją z dala od skóry dziecka.
  2. Pełne dopasowanie - elastyczna taśma wokół talii i nogawek dopasowuje się do kształtów ciała i ruchów dziecka, zapewniając idealne dopasowanie w każdej pozycji.
  3. Oddychające - mikropory odprowadzają wilgoć na zewnątrz, by skóra dziecka pozostawała sucha.
  4. Miękkie jak bawełna* - aby zapewnić dziecku taką samą wygodę, jak w zwykłych majteczkach, zastosowano materiał miękki jak bawełna*.
*produkt nie zawiera bawełny

Obejrzyj film

bg-video

Jak używać pieluchomajtek Pampers Pants?

Łatwa zmiana pieluchomajtek – nowe pieluchomajtki Pampers Pants można łatwo zmienić, wystarczy je wciągnąć jak zwykłe majteczki.

Elastyczna taśma wokół talii – elastyczna taśma wokół talii i nogawek podąża za ruchami dziecka, zapewniając idealne dopasowanie w każdej pozycji.

Rozdzierane boczki, ułatwiające zdejmowanie – rozdzierane boczki ułatwiają zdejmowanie pieluchomajtek, bez konieczności ich ściągania.

Porównaj nasze produkty

   
Rozmiar: Premium Care Pants Pampers Pants
 
0Micro    
 
1New Born    
 
2Mini    
 
3Midi   6-11 kg
 
4Maxi 9-14 kg 9-14 kg
 
4+Maxi Plus    
 
5Junior 12-18 kg 12-18 kg
 
6Extra Large   16+kg
  Rozmiar: 0Micro 1New Born 2Mini 3Midi 4Maxi 4+Maxi Plus 5Junior 6Extra Large
 
  Premium Care
Unikalne chłonne kanaliki dla 5-gwiazdkowej ochrony skóry
<2,5kg 2-5kg 3-6kg 5-9kg 8-14kg   11-18kg  
 
  Premium
Care Pants

5-gwiazdkowa ochrona skóry w łatwych do zakładania pieluchomajtkach
        9-14kg   12-18kg  
 
  New Baby-Dry i Active Baby-Dry
Do 12 godzin suchości
  2-5kg 3-6kg 5-9kg 8-14kg 9-16kg 11-18kg 15+kg
 
  Pampers Pants
Łatwo zakładane pieluchomajtki dla dziecka, które jest w ciągłym ruchu
      6-11kg 9-14kg   12-18kg 16+kg
 
  Sleep & Play
Suchość w przystępnej cenie
    3-6kg 5-9kg 8-14kg   11-18kg  
 
Nie zapomnij o chusteczkach

Delikatne oczyszczanie skóry dziecka

Wypróbuj najlepszy produkt Pampers dla dzieci, które już raczkują lub chodzą

Dowiedz się więcej

Kiedy zmienić pieluszkę?

W pierwszych kilku miesiącach macierzyństwa będziesz przewijać swoją pociechę nawet do dziesięciu razy na dobę. Pieluszkę należy zmienić za każdym razem kiedy jest mokra lub zabrudzona. Twoje dziecko da Ci znak kiedy zajdzie taka potrzeba, ale nie za każdym razem. W superchłonnych pieluszkach Pampers będziesz w stanie ocenić czy pieluszka jest mokra, wyczuwając dłońmi miękkie grudki w materiale chłonącym.
Przeważnie pieluszki zmienia się w następujących porach:

  • tuż przed lub tuż po karmieniu
  • po każdym wypróżnieniu
  • tuż przed snem
  • tuż po przebudzeniu
  • tuż przed wspólnym wyjściem z domu
Sztuka przewijania

Pieluszki Pampers zostały zaprojektowane tak, aby dopasowały się do kształtów ciała Twojego dziecka dając mu komfort i wygodę. Dzięki temu podczas przewijania nie zachodzi potrzeba wywijania brzegów pieluszki w pasie ani dopasowywania otworów na nóżki. Przyklej zapięcia równolegle do górnego brzegu pieluszki, dokładnie pośrodku zadrukowanego paska. Zwróć uwagę na nadruk, który pomoże Ci upewnić się, że zapięcia są równo przyklejone. Staraj się trzymać produkty pielęgnacyjne, takie ja zasypka, z daleka od zapięć aby zachowały właściwości klejące.

Podcieranie

Wszystkie rodzaje chusteczek Pampers w delikatny sposób czyszczą skórę Twojego dziecka oraz pomogą przywrócić jej naturalny współczynnik pH przy każdorazowej zmianie pieluszki. Podczas przewijania zawsze miej przy sobie zapas nawilżanych chusteczek, aby zapewnić swojemu dziecku czystość
i świeżość.
Podczas przewijania dziewczynki upewnij się, żeby za każdym razem podetrzeć ją od przodu do tyłu, aby zminimalizować ryzyko zabrudzenia okolic genitaliów. Uważnie przemywaj ten rejon aby pozbyć się zanieczyszczeń, które mogą znajdować się pomiędzy fałdkami skóry

Zapobieganie odparzeniom

Czerwona wysypka na pupie Twojego dziecka może być oznaką pieluszkowego zapalenia skóry, które może być powodowane przez wiele czynników, od zbyt długiego kontaktu skóry z moczem i stolcem po stosowanie antybiotyków. Gdy Twoja pociecha zacznie spożywać stałe pożywienie, odczekaj kilka dni przed wprowadzeniem kolejnego produktu do jadłospisu, aby upewnić się, że poprzedni nie powoduje wysypki. Jeśli u Twojego dziecka wystąpi pieluszkowe zapalenie skóry, delikatnie oczyszczaj całą zarumienioną powierzchnię skóry przy pomocy nawilżanych chusteczek. Podrażnionej skórze również dobrze jest zapewnić dostęp powietrza. Jeśli stan skóry się nie poprawia, skonsultuj się z pediatrą lub farmaceutą.

Dopasowanie rozmiaru

Dzieci wolą być ubrane w idealnie dopasowane rzeczy tak samo jak dorośli. Dobierz rozmiar pieluszki tak, aby nie opadała i nie odstawała od skóry nawet podczas raczkowania i zabawy. To pomoże zapobiec przeciekaniu. W każdym
z opisów produktów na naszej stronie znajdziesz wytyczne, które określają średnią wagę dziecka dla każdego z dostępnych rozmiarów. Pamiętaj również, że zmieniając rozmiar pieluszki na większy zyskujesz również na chłonności.

Bezpieczeństwo podczas przewijania

Możesz kupować im najmodniejsze zabawki, a dzieci i tak najchętniej bawią się tym, czym nie powinny, jak na przykład pieluszkami. Ważne jest jednak aby pieluszka pozostawała tam, gdzie jej miejsce – na pupie Twojego dziecka.
Nie pozwól dziecku wkładać pieluszki do buzi. Pozbądź się rozerwanych lub niezapinających się pieluszek. Uważnie czytaj wszystkie ostrzeżenia na opakowaniach.

Informacje o materiale chłonącym

Żelowy materiał chłonący to popularna substancja żelująca, która występuje w wypełnieniu pieluszki i pochłania wilgoć. Możesz zauważyć go czasem na skórze, zwłaszcza kiedy pieluszka jest przepełniona. Łatwo ją usunąć przecierając skórę chusteczką.
Substancja ta bezpiecznie wykorzystywana jest z od wielu lat w różnych produktach, a w pieluszkach stosowana jest już od ponad dekady. Materiał żelujący jest blisko spokrewniony w swoim składzie ze związkami bardzo często wykorzystywanymi w produkcji kosmetyków, pożywienia oraz kapsułek leków.

Przechowywanie pieluszek

Przechowuj pieluszki w miejscu, w którym nie będą narażone na wysokie temperatury i wilgotność powietrza, oraz z dala od produktów perfumowanych. Poleca się przechowywać je w suchym miejscu, gdzie temperatura nie przekracza 30°C.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Majtki
Typ pieluchy Jednorazowe
Rozmiar 4
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Kolekcja: Pants
Ilość 176
Wiek 9 - 12 miesięcy
Zakres wagi 9 - 15 kg
Kolor Multicolor
Funkcje Wysoka chłonność

Producent: Pampers

Opinie


4.86

56 opinii


Profil anonimowy

23 wrz 2015

Opinia o opcji 104

Po prostu świetne

Wcześniej kupowaliśmy tradycyjne pieluszki, teraz zdecydowanie wolimy pieluchomajtki Pampers. Są zdecydowanie wygodniejsze niż zwykłe pieluszki. Dobrze przylegają do ciała dziecka, nie ograniczają ruchów. Łatwo się je zakłada a jeszcze łatwiej zdejmuje. A co najważniejsze są bardzo chłonne, nie przepuszczają. Mój maluch bardzo je polubił. Jedynym ich malutki minusem jest ich cena, są droższe niż tradycyjne pieluszki, ale czego się nie robi żeby dziecko miało lepiej.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy 29 wrz 2015

Polecam

Profil anonimowy

23 wrz 2015

Opinia o opcji 104

Dla nas najlepsze!

Pieluchomajtki Pampers są świetnym rozwiązaniem dla rodziców dzieci, które nie chcą "tracić czasu" na przebieranie. Wygodne i chłonne. W 100% spełniły moje oczekiwania! Teraz zmiana pieluszki to dosłownie kilka sekund. Zdecydowanie mogę polecić pantsy Pampersa innym rodzicom!

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

25 wrz 2015

Opinia o opcji 52

Polecam mamom i dzieciom

Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Miękkie, wygodne dla dziecka. Zachowują suchość na wiele godzin. Nie powodują podrażnień skóry. Idealne do nauki korzystania z nocnika lub gdy używamy "na wszelki wypadek". Nie dzieje się nic nie pożądanego podczas, gdy dziecko chodzi czy biega.
Jedyne czego mi w nich zabrakło to taśma klejąca do zabezpieczenia po użyciu, ale nie dyskwalifikuje ich to u mnie.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

12 paź 2015

Opinia o opcji 52

Szczęśliwe dziecko

Obie z córką jesteśmy bardzo zadowolone. Ja bo jest wygodniej i mam pewność, że pupa będzie sucha bez żadnych podrażnień;) a córeczka bo może naśladować dorosłych i sama zakładać pieluchę jak majteczki

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

21 sie 2015

Opinia o opcji 52

Polecam kazdej mamie

Pielucho majtki pampers pants są idealne dla ruchliwych dzieci gdyż idealnie dopasowują się do skóry dziecka a także są łatwe w zakładaniu nawet wierci pięcie oraz mogą być wielokrotnie zakładane i zdejmowane w przeciwieństwie do zwykłych pieluszek z rzepami. Pieluchomajtki idealne sa do nauki korzystania z nocniczka bo nawet małe dziecko samo je zdejmnie i założy. Pampersy pants zapeniaja suchość a co najwazniejsze nie odparzaja pupy dziecka

Dodaj komentarz

Maciek (eMAG CX)

10 gru 2017

Opinia o opcji 104

Super

Kupione w eMAG

Jaka to wygoda! Jerzu! Już prawnie nie dało się tego naszego huncwota przewinąć, bo tak się wiercił, a teraz na spokojnie, na stojąco, bez problemów. Polecam!
(A tak się broniłem, bo droższe. Ale w sumie albo dopłacasz do pieluchomajtek, albo do psychiatry, samemu wybierzcie.)

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

04 cze 2019

Opinia o opcji 176

Bardzo dobry

Produkt godny polecenia, szybka i sprawna obsługa. Polecam. Chyba jedyny sklep z pieluchami w tak niskiej cenie.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

12 kwi 2019

Opinia o opcji 104

Zdecydowanie TAK

Bardzo wygodne dla dziecka. Sprawdziliśmy również pieluchomajtki innych firm i zdecydowanie wygrywają pampers. Nie są aż tak grube i sztywne przez co dziecko nie ma ograniczonych ruchów. Według mnie bardzo dobrze wchłaniają ani razu nam nie przesiąkły a zużywamy już drugie opakowanie.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

26 cze 2019

Opinia o opcji 176

Bardzo dobry

Bardzo dobre pieluszki

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

20 wrz 2015

Opinia o opcji 104

Zdecydwanie polecam!

Pieluchomajti sprawdziły się rewelacyjne, są naprawde chłonne, i wygodne w zakładaniu.

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi


Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.