Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

9500

Wysyłka w ciągu 2 dni

Inne oferty (1 oferta)

Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza Kantor Gabor ev
Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

10795

Opis

Opis produktu

Każdy rodzic pragnie, żeby jego dziecko mogło się rozwijać i bez skrępowania odkrywać otaczający go świat. Z myślą o maluszkach, które dopiero rozpoczynają odkrywanie otaczającej ich rzeczywistości Pampers stworzył pieluchomajtki Pampers Pants, które nie krępują dziecięcych ruchów.

Pieluchomajtki Pampers Pants zawierają mikroperełki, które zamykają wilgoć w środku i utrzymują skórę suchą aż do 12 godzin. Mikropory odprowadzają wilgoć na zewnątrz, by skóra dziecka pozostała sucha i mogła swobodnie oddychać. Elastyczne taśmy wokół talii i nogawek idealnie utrzymują pieluszkę na miejscu i doskonale dopasowują się do kształtu ciała.

By ułatwić rodzicom przewijanie, pieluchomajtki Pampers Pants zakładane są jak zwykłe majtki. Równie proste jest ich zdejmowanie, wystarczy rozedrzeć boczki pieluszek. Z pieluchomajtkami Pampers Pants każdy maluch może bez ograniczeń uczyć się, bawić i poznawać otaczający go świat.

Features and benefits

Cechy produktu i korzyści

Skóra sucha aż do 12 godzin w łatwych do zakładania pieluchomajtkach

Kliknij, by dowiedzieć się więcej

  1. 2 strefy suchości - szybko wchłaniają wilgoć i utrzymują ją z dala od skóry dziecka.
  2. Pełne dopasowanie - elastyczna taśma wokół talii i nogawek dopasowuje się do kształtów ciała i ruchów dziecka, zapewniając idealne dopasowanie w każdej pozycji.
  3. Oddychające - mikropory odprowadzają wilgoć na zewnątrz, by skóra dziecka pozostawała sucha.
  4. Miękkie jak bawełna* - aby zapewnić dziecku taką samą wygodę, jak w zwykłych majteczkach, zastosowano materiał miękki jak bawełna*.
*produkt nie zawiera bawełny

Obejrzyj film

bg-video

Jak używać pieluchomajtek Pampers Pants?

Łatwa zmiana pieluchomajtek – nowe pieluchomajtki Pampers Pants można łatwo zmienić, wystarczy je wciągnąć jak zwykłe majteczki.

Elastyczna taśma wokół talii – elastyczna taśma wokół talii i nogawek podąża za ruchami dziecka, zapewniając idealne dopasowanie w każdej pozycji.

Rozdzierane boczki, ułatwiające zdejmowanie – rozdzierane boczki ułatwiają zdejmowanie pieluchomajtek, bez konieczności ich ściągania.

Porównaj nasze produkty

   
Rozmiar: Premium Care Pants Pampers Pants

0Micro

1New Born

2Mini

3Midi 6-11 kg

4Maxi 9-14 kg 9-14 kg

4+Maxi Plus

5Junior 12-18 kg 12-18 kg

6Extra Large 16+kg
Rozmiar: 0Micro 1New Born 2Mini 3Midi 4Maxi 4+Maxi Plus 5Junior 6Extra Large
 
Premium Care
Unikalne chłonne kanaliki dla 5-gwiazdkowej ochrony skóry
<2,5kg 2-5kg 3-6kg 5-9kg 8-14kg 11-18kg

Premium
Care Pants

5-gwiazdkowa ochrona skóry w łatwych do zakładania pieluchomajtkach
9-14kg 12-18kg

New Baby-Dry i Active Baby-Dry
Do 12 godzin suchości
2-5kg 3-6kg 5-9kg 8-14kg 9-16kg 11-18kg 15+kg

Pampers Pants
Łatwo zakładane pieluchomajtki dla dziecka, które jest w ciągłym ruchu
6-11kg 9-14kg 12-18kg 16+kg

Sleep & Play
Suchość w przystępnej cenie
3-6kg 5-9kg 8-14kg 11-18kg

Nie zapomnij o chusteczkach

Delikatne oczyszczanie skóry dziecka

Wypróbuj najlepszy produkt Pampers dla dzieci, które już raczkują lub chodzą

Dowiedz się więcej

Kiedy zmienić pieluszkę?

W pierwszych kilku miesiącach macierzyństwa będziesz przewijać swoją pociechę nawet do dziesięciu razy na dobę. Pieluszkę należy zmienić za każdym razem kiedy jest mokra lub zabrudzona. Twoje dziecko da Ci znak kiedy zajdzie taka potrzeba, ale nie za każdym razem. W superchłonnych pieluszkach Pampers będziesz w stanie ocenić czy pieluszka jest mokra, wyczuwając dłońmi miękkie grudki w materiale chłonącym.
Przeważnie pieluszki zmienia się w następujących porach:

  • tuż przed lub tuż po karmieniu
  • po każdym wypróżnieniu
  • tuż przed snem
  • tuż po przebudzeniu
  • tuż przed wspólnym wyjściem z domu
Sztuka przewijania

Pieluszki Pampers zostały zaprojektowane tak, aby dopasowały się do kształtów ciała Twojego dziecka dając mu komfort i wygodę. Dzięki temu podczas przewijania nie zachodzi potrzeba wywijania brzegów pieluszki w pasie ani dopasowywania otworów na nóżki. Przyklej zapięcia równolegle do górnego brzegu pieluszki, dokładnie pośrodku zadrukowanego paska. Zwróć uwagę na nadruk, który pomoże Ci upewnić się, że zapięcia są równo przyklejone. Staraj się trzymać produkty pielęgnacyjne, takie ja zasypka, z daleka od zapięć aby zachowały właściwości klejące.

Podcieranie

Wszystkie rodzaje chusteczek Pampers w delikatny sposób czyszczą skórę Twojego dziecka oraz pomogą przywrócić jej naturalny współczynnik pH przy każdorazowej zmianie pieluszki. Podczas przewijania zawsze miej przy sobie zapas nawilżanych chusteczek, aby zapewnić swojemu dziecku czystość
i świeżość.
Podczas przewijania dziewczynki upewnij się, żeby za każdym razem podetrzeć ją od przodu do tyłu, aby zminimalizować ryzyko zabrudzenia okolic genitaliów. Uważnie przemywaj ten rejon aby pozbyć się zanieczyszczeń, które mogą znajdować się pomiędzy fałdkami skóry

Zapobieganie odparzeniom

Czerwona wysypka na pupie Twojego dziecka może być oznaką pieluszkowego zapalenia skóry, które może być powodowane przez wiele czynników, od zbyt długiego kontaktu skóry z moczem i stolcem po stosowanie antybiotyków. Gdy Twoja pociecha zacznie spożywać stałe pożywienie, odczekaj kilka dni przed wprowadzeniem kolejnego produktu do jadłospisu, aby upewnić się, że poprzedni nie powoduje wysypki. Jeśli u Twojego dziecka wystąpi pieluszkowe zapalenie skóry, delikatnie oczyszczaj całą zarumienioną powierzchnię skóry przy pomocy nawilżanych chusteczek. Podrażnionej skórze również dobrze jest zapewnić dostęp powietrza. Jeśli stan skóry się nie poprawia, skonsultuj się z pediatrą lub farmaceutą.

Dopasowanie rozmiaru

Dzieci wolą być ubrane w idealnie dopasowane rzeczy tak samo jak dorośli. Dobierz rozmiar pieluszki tak, aby nie opadała i nie odstawała od skóry nawet podczas raczkowania i zabawy. To pomoże zapobiec przeciekaniu. W każdym
z opisów produktów na naszej stronie znajdziesz wytyczne, które określają średnią wagę dziecka dla każdego z dostępnych rozmiarów. Pamiętaj również, że zmieniając rozmiar pieluszki na większy zyskujesz również na chłonności.

Bezpieczeństwo podczas przewijania

Możesz kupować im najmodniejsze zabawki, a dzieci i tak najchętniej bawią się tym, czym nie powinny, jak na przykład pieluszkami. Ważne jest jednak aby pieluszka pozostawała tam, gdzie jej miejsce – na pupie Twojego dziecka.
Nie pozwól dziecku wkładać pieluszki do buzi. Pozbądź się rozerwanych lub niezapinających się pieluszek. Uważnie czytaj wszystkie ostrzeżenia na opakowaniach.

Informacje o materiale chłonącym

Żelowy materiał chłonący to popularna substancja żelująca, która występuje w wypełnieniu pieluszki i pochłania wilgoć. Możesz zauważyć go czasem na skórze, zwłaszcza kiedy pieluszka jest przepełniona. Łatwo ją usunąć przecierając skórę chusteczką.
Substancja ta bezpiecznie wykorzystywana jest z od wielu lat w różnych produktach, a w pieluszkach stosowana jest już od ponad dekady. Materiał żelujący jest blisko spokrewniony w swoim składzie ze związkami bardzo często wykorzystywanymi w produkcji kosmetyków, pożywienia oraz kapsułek leków.

Przechowywanie pieluszek

Przechowuj pieluszki w miejscu, w którym nie będą narażone na wysokie temperatury i wilgotność powietrza, oraz z dala od produktów perfumowanych. Poleca się przechowywać je w suchym miejscu, gdzie temperatura nie przekracza 30°C.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Majtki
Typ pieluchy Jednorazowe
Rozmiar: 5
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Ilość 96
Wiek 1 - 2 lata
Zakres wagi 12 - 17 kg

Producent: Pampers

Opinie


4.78

45 opinii


Profil anonimowy

13 wrz 2015

Opinia o opcji 96

POLECAM POLECAM

Witam pieluchomajtki pampers są godne polecenia są chłonne, dobrze dopasowują się do skóry nie zostawiając żadnych odcisków na bioderkach, szybko się je zakłada i ściąga co jest ważne kiedy dziecko zacznie chodzić. Moja córcia ma 15 miesięcy i od miesiąca sama chodzi więc ubranie jej pampersów jest nie lada wyczynem bo wszędzie ucieka natomiast pieluchomajtki ubiera się chwila moment co się córci nie podoba bo nie może psocić. I co ważne skóra zostaje sucha przez długi czas w dzień jak i po nocy.

Dodaj komentarz

Lena

02 wrz 2015

Opinia o opcji 96

Wygodne, mięciutkie i chłonne.

Pielucha w formie majteczek sprawdza się u nas doskonale. Córka sama lubi zakładać i nie protestuje jak przy zwykłych pampersach. Pampers Pants są chłonne, nie odparzają pupy, jeden pampers starcza na całą noc. Gumeczki w pasie przylegają do brzuszka nie uciskając go. Jedyny minus za brak możliwości zwinięcia zużytego pampersa w estetyczny pakunek do wyrzucenia.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

14 wrz 2017

Opinia o opcji 96

Nie polecam

Kupione w eMAG

Niestety, regularnie kupujemy ten produkt w eMAG, lecz tym razem otrzymaliśmy Pampers Pants w opakowaniu z rosyjskimi napisami, okazało się, że to inny produkt od wcześniej zamawianego:
- Gorzej się zakładają
- Gorsze wykonanie
- Mniejsza wytrzymałość
- Gorzej przylegają do ciała

A wystarczył jeden dzień, żeby przekonać się, że to niepełnowartościowy produkt w stosunku do oferowanego wcześniej.

Bardzo nieładnie ze strony sklepu, że nie zaznaczyliście tego w opisie produktu, a dodaliście jedynie zdjęcie sugerujące, że to inny produkt - i to jako ostatnie, przez co nie jest widoczne w miniaturkach galerii(6 miniatur, faktyczne zdjęcie produktu to 7 zdjęcie)

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

04 cze 2019

Opinia o opcji 96

Polecam

Szybka realizacja. Bez problemowo. Polecam

Dodaj komentarz

Maciek (eMAG CX)

20 Mar 2019

Opinia o opcji 152

Bardzo dobry

Klasyk. I dużo sztuk w paczce. Polecam, co tu dużo pisać;)

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

02 wrz 2015

Opinia o opcji 96

Najlepszy produkt na rynku!

Nowe pieluchomajtki Pampers to najlepsza rzecz jaką ostatnią odkryłyśmy! Super chłonne, dzięki czemu nie przemakają, a skóra dziecka po całej nocy jest sucha i zdrowa! Sam produkt jest wykonany z materiałów najlepszej jakości-pieluszka jest mięciutka, elastyczna,. Ponadto idealnie dopasowuje się nawet do najszczuplejszej pupy dziecka, łatwo się wkłada i zdejmuje, zwłaszcza w przypadku dzieci, które nie bardzo chcą leżeć podczas przewijania. Nowe pieluchomajtki Pampers są też idealnym wyborem dla dzieci, które zaczynują naukę korzystania z nocnika. Ciągłe zdejmowanie i wkładanie zwykłej pieluchy byłoby niesamowicie męczące zarówno dla rodzica, dziecka jak i samych rzepów, które prawdopodobnie po kilku rozpięciach i zapięciach zwyczajnie by się zużyły. Polecam wszystkim tym, dla których zdrowa skóra i wygoda są istotne. Ja nie wyobrażam sobie innych pieluszek! TYLKO NOWE PIELUCHOMAJTKI PAMPERS!

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

11 wrz 2015

Opinia o opcji 96

Pieluszki godne zaufania.

Wypróbowałam nowe pieluchomajtki Papmers pants i muszę przyznać, że nie znam lepszych pieluszek, które utrzymują skórę dziecka suchą przez całą noc. Są bardzo wygodne i mieciutki, nie ograniczają ruchów dziecka, łatwo się je zakłada (jak majteczki) i ściąga (poprzez rozerwanie elstycznych boczków). Są bardzo chłonne a wilgoć zatrzymywana jest z dala od skóry dziecka. Dziecka śpi całą noc w nich, i nigdy nie zdarzyło sie nawety najmniejsze zaczerwienienie. Są one jedynym produktem, który biorę pod uwagę przy zakupie pieluszek dla mojego dziecka.

Dodaj komentarz

RenPol

18 wrz 2015

Opinia o opcji 48

Zdecydowanie polecam

Szybko i wygodnie się zakłada(są elastyczne), do tego moja Pociecha już sama zaczyna robić siku więc o wiele ułatwaia codzienne obowiązki. Bardzo dobrze chłonie, skóra sucha nie podrażniona, moje dziecko miewa alergie na pieluchy i pieluchomajtki, więc to dla mnie b. Ważne. Do tego mieciutkie delikatna i moja pociecha z chęcią je nosi:-)

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

29 sie 2015

Opinia o opcji 96

Idealne dla małych odkrywców!

Pieluchy Pampers Pants sprawdzają się u nas rewelacyjnie! Nasz synek uwielbia motywy lwa i żyrafy, z chęcią zmienia pieluszki. Miękka gumeczka w pasie nie krępuje ruchów malucha. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się nam, żeby pielucha przesiąkła. Przyjemnie się je zdejmuje. W przeciwieństwie do innych pieluch z sieciówek nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Polecamy je wszystkim rodzicom!

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

11 wrz 2015

Opinia o opcji 96

Pieluszki godne zaufania.

Wypróbowałam nowe pieluchomajtki Papmers pants i muszę przyznać, że nie znam lepszych pieluszek, które utrzymują skórę dziecka suchą przez całą noc. Są bardzo wygodne i mieciutki, nie ograniczają ruchów dziecka, łatwo się je zakłada (jak majteczki) i ściąga (poprzez rozerwanie elstycznych boczków). Są bardzo chłonne a wilgoć zatrzymywana jest z dala od skóry dziecka. Dziecka śpi całą noc w nich, i nigdy nie zdarzyło sie nawety najmniejsze zaczerwienienie. Są one jedynym produktem, który biorę pod uwagę przy zakupie pieluszek dla mojego dziecka.

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)