Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza:

Ilość

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Nasze najbardziej komfortowe
i chroniące skórę pieluszki
Pampers przedstawia pieluszkę Premium Care – jedyną pieluszkę z warstwą chłonną, która zapewnia Twojemu maluszkowi uczucie jedwabistej miękkości oraz odprowadza i utrzymuje zawartość pieluszki z dala od skóry dziecka. Pieluszki Pampers Premium Care posiadają również rekomendację Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
Zalety

1. Wycięcie na pępek

Wycięcie z przodu zostało zaprojektowane tak, aby chronić delikatny brzuszek dziecka.

2.Heart Quilts™

Warstwa, która daje uczucie miękkości, odprowadzając zawartość z dala od skóry dziecka.

3. Miękkie jak puch

Starannie wybrane i miękkie jak puch, nasze najdelikatniejsze w dotyku materiały.

4. Kanaliki powietrzne

Pomagają skórze oddychać i zapewniają maluszkowi do 12 godzin suchości.

5. Wskaźnik wilgotności

Informuje o konieczności zmiany pieluszki.

Obejrzyj nasz filmik
Porównaj nasze produktyRozmiar


Premium Care


Nasze najbardziej komfortowe i chroniące 
skórę pieluszki

Premium Care Pants

Nasze najdelikatniejsze i łatwe do zakładania pieluchomajtki


0

<2,5 kg

1

2-5 kg

2

3-8 kg

3

6-10 kg

6-11 kg

4

9-14 kg

9-14 kg

4+

10-15 kg

5

11-16 kg

12-18 kg

5+

6

13+ kg

16+ kg

6+

FAQ
Kiedy zmienić pieluszkę
W pierwszych kilku miesiącach macierzyństwa będziesz przewijać swoją pociechę nawet do dziesięciu razy na dobę. Pieluszkę należy zmienić za każdym razem kiedy jest mokra lub zabrudzona. Twoje dziecko da Ci znak kiedy zajdzie taka potrzeba, ale nie za każdym razem. W superchłonnych pieluszkach Pampers będziesz w stanie ocenić czy pieluszka jest mokra, wyczuwając dłońmi miękkie grudki w materiale chłonącym.

Przeważnie pieluszki zmienia się w następujących porach:
  • tuż przed lub tuż po karmieniu
  • po każdym wypróżnieniu
  • tuż przed snem
  • tuż po przebudzeniu
  • tuż przed wspólnym wyjściem z domu

Sztuka przewijania

Pieluszki Pampers zostały zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do kształtów ciała Twojego dziecka, dając mu komfort i wygodę. Dzięki temu podczas przewijania nie zachodzi potrzeba wywijania brzegów pieluszki w pasie ani dopasowywania otworów na nóżki. Przyklej zapięcia równolegle do górnego brzegu pieluszki, dokładnie pośrodku zadrukowanego paska. Zwróć uwagę na nadruk, który pomoże Ci upewnić się, że zapięcia są równo przyklejone. Staraj się trzymać produkty pielęgnacyjne, takie jak zasypka, z daleka od zapięć pieluszki, tak aby nie zmniejszały ich właściwości klejących. 

Podcieranie

Wszystkie rodzaje chusteczek Pampers w delikatny sposób oczyszczają skórę Twojego dziecka oraz pomagają przywrócić jej naturalny poziom pH za każdym razem, kiedy zmieniasz pieluszkę. Podczas przewijania zawsze miej przy sobie zapas nawilżanych chusteczek, aby zapewnić swojemu dziecku czystość i świeżość. Przewijając dziewczynkę, wycieraj pupę od przodu do tyłu, tak by zminimalizować ryzyko zabrudzenia okolic genitaliów. Uważnie przemywaj ten rejon, aby pozbyć się zanieczyszczeń, które mogą znajdować się pomiędzy fałdkami skóry.

Zapobieganie odparzeniom

Czerwona wysypka na pupie Twojego dziecka bywa oznaką pieluszkowego zapalenia skóry, które może być powodowane wieloma czynnikami, od zbyt długiego kontaktu skóry z moczem i stolcem po stosowanie antybiotyków. Gdy rozszerzysz dietę dziecka o posiłki stałe, odczekaj kilka dni, zanim wprowadzisz do jadłospisu kolejny produkt. Dzięki temu sprawdzisz, czy poprzedni nie powoduje wysypki. Jeśli u Twojego dziecka wystąpi pieluszkowe zapalenie skóry, delikatnie oczyszczaj całą zarumienioną powierzchnię przy pomocy nawilżanych chusteczek. Podrażnionej skórze dobrze jest także zapewnić dostęp powietrza. Jeśli stan skóry się nie poprawia, skonsultuj się z pediatrą lub farmaceutą.

Dopasowanie rozmiaru

Dzieci wolą być ubrane w idealnie dopasowane rzeczy, tak samo jak dorośli. Dobierz rozmiar pieluszki tak, aby nie opadała i nie odstawała od skóry nawet podczas raczkowania i zabawy. To pomoże zapobiec przeciekaniu. W każdym z opisów produktów na naszej stronie znajdziesz wytyczne, które określają średnią wagę dziecka dla każdego z dostępnych rozmiarów. Pamiętaj również, że zmieniając rozmiar pieluszki na większy zyskujesz również na chłonności.

Bezpieczeństwo podczas przewijania

Niezależnie od tego jak modne zabawki kupujesz swoim dzieciom, one i tak najchętniej bawią się tym, czym nie powinny, na przykład pieluszkami. Ważne jest jednak, aby pieluszka pozostawała tam, gdzie jej miejsce – na pupie Twojego dziecka. Nie pozwól dziecku wkładać pieluszki do buzi. Pozbądź się rozerwanych lub niezapinających się pieluszek. Uważnie czytaj wszystkie ostrzeżenia na opakowaniach.

Informacje o materiale chłonącym

Warstwa chłonna to popularna substancja żelowa, która występuje w wypełnieniu pieluszki i pochłania wilgoć. Możesz zauważyć ją czasem na skórze, zwłaszcza kiedy pieluszka jest przepełniona. Z łatwością ją usuniesz, przecierając skórę chusteczką. Substancja ta jest wykorzystywana w przemyśle od wielu lat, a w produkcji pieluszek stosowana od ponad dekady. Przypomina swoim składem związki wykorzystywane często do produkcji kosmetyków, produktów spożywczych oraz kapsułek leków.

Przechowywanie pieluszek

Przechowuj pieluszki w miejscu, w którym nie będą narażone na wysokie temperatury i nadmierną wilgotność powietrza, oraz z dala od produktów perfumowanych. Poleca się przechowywać je w suchym miejscu, w którym temperatura nie przekracza 30°C.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Pieluchy
Typ pieluchy Jednorazowe
Rozmiar 2
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Kolekcja Premium Care
Ilość 240
Wiek 0 - 3 miesięcy
Zakres wagi 4 - 8 kg
Kolor Biały
Funkcje Superchłonny

Producent: Pampers

Opinie


5

6 opinii


Profil anonimowy

18 wrz 2019

Opinia o opcji 240

Bardzo dobry

wszystko ok polecam

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

25 lis 2019

Opinia o opcji 240

Polecam

Kupione w eMAG

Dla nas wybór numer jeden

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

06 lip 2017

Opinia o opcji 240

Fantastycznie

Kupione w eMAG

Super polecam

Dodaj komentarz

Dominika92

05 lip 2018

Opinia o opcji 240

Polecam

Kupione w eMAG

Polecam. Bardzo szybko doszla paczka

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

17 lip 2019

Opinia o opcji 240

Bardzo dobry

Kupione w eMAG

Bardzo dobry produkt

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

01 sie 2019

Opinia o opcji 240

Bardzo dobry

Kupione w eMAG

Polecam produkt,

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)