Opinie klientów:

Sprzedawca: DVDmax

21598

Dostawa w ciągu 3 dni

Opis

Film jest remakiem klasycznego obrazu science fiction z lat 50., w którym na dużym ekranie debiutował Steve McQueen. Scenariusz do nowej wersji napisał Frank Darabont, czyli późniejszy reżyser Skazanych na Shawshank i Zielonej mili. Reżyserował Chuck Russell, znany spec od kina hollywoodzkiego, który zrobił m.in. Maskę oraz Króla Skorpiona. W ten sposób powstała Plazma - w swojej kategorii film znakomity, stanowiący esencję czarnego humoru. Miłośnicy horrorów spod znaku Martwicy mózgu znajdą tutaj prawdziwą ucztę dla siebie.

Akcja Plazmy rozgrywa się w ciągu jednej nocy w spokojnym amerykańskim miasteczku. Nagle na nocnym niebie pojawia się coś świecącego. Przybywa galaretowata (i jednocześnie bardzo inteligentna!) substancja, która zaczyna pożerać kolejnych mieszkańców, zwiększając przy tym swoje rozmiary. Plazma zaatakuje w finale nawet miejscowe kino, zjadając kolejno operatora w reżyserce, kierownika, zaś na deser najgłośniej zachowującego się na sali farmera - zaś po tym ochoczo rzuci się na resztę uciekających w panice widzów. Tylko główni bohaterowie, cheerleaderka i okoliczny wyrzutek będą w stanie wymyślić sposób na powstrzymanie tej zarazy... Efekty specjalne w Plazmie lokują się w ścisłej czołówce tego, czego Hollywood dopracował się w latach 80. Do dziś przekonują i robią piorunujące wrażenie... Wymarzony film dla widzów o przewrotnym poczuciu humoru, lubiących szaleństwo i dużą ilość fajerwerków!

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Chuck Russell
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 2.0 angielski Dolby Digital 2.0 francuski Dolby Digital 2.0 włoski Dolby Digital 2.0 hiszpański Dolby Digital 2.0 niemiecki
Kategoria Horrory
Płeć Horrory

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD
Rok / data wydania 1988
Czas trwania 91

Producent: Imperial

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image