Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

8699 (- 47% )

4599

Ostatnie 2 sztuki

Opis

Skład:
Zalecana dzienna dawka podtrzymująca (2 kapsułki lub 5ml płynu) zawiera: olej z ryb (omega-3) 800 mg, EPA (kwas eikozapentaenowy) 186 mg, DHA (kwas dokozaheksaenowy) 58 mg, olej z wiesiołka (omega-6), GLA (kwas gamma-linolenowy) 20 mg, naturalna witamina E 3,6 mg.

Wskazania i działanie: Dzieci od 3 roku życia, młodzież i osoby dorosłe z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, np. w przebiegu ADHD, dysleksji czy zaburzeń ze spektrum autyzmu. EYE Q to skuteczna i bezpieczna pomoc dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami koncentracji, uwagi, nadpobudliwością, specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Badania naukowe przeprowadzone z preparatem eye q potwierdzają korzyści, jakie może przynieść podawanie eye q dzieciom i młodzieży: znacząca redukcja zaburzeń uwagi, impulsywności i nadpobudliwości; poprawa koncentracji; zmniejszenie zachowań agresywnych; poprawa wyników szkolnych, w tym umiejętności czytania i pisania; poprawa samooceny i poczucia własnej wartości. EYE Q wspomaga funkcjonowanie oczu i mózgu. Dostarcza kwasy tłuszczowe EPA, DHA i GLA bezpośrednio do organizmu. Zawiera olej z ryb morskich i olej z wiesiołka. Eye q ma najwyższy naturalnie możliwy stosunek EPA/DHA, 3,2:1. Inne preparaty zawierające kwasy omega-3 często mają standardowy stosunek EPA/DHA na poziomie 1,5:1. EYE Q - to wyjątkowy suplement diety o wysokiej jakości: Naturalny, nie poddawany obróbce technologicznej. Naturalnie wolny od toksyn i jakichkolwiek środków chemicznych. Bez ryzyka kumulacji szkodliwych substancji. Nie zawiera witaminy A i D. Pozbawiony smaku i zapachu ryby. Skuteczność potwierdzona w niezależnych badaniach klinicznych. W EYE Q nie ma: środków konserwujących, sztucznych barwników, kwasu cytrynowego, substancji słodzących (aspartam, mannitol), kazeiny, glutenu Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Stosowanie: Dawka inicjująca: Przy stosowaniu eye q po raz pierwszy, aby zapewnić nasycenie organizmu, zaleca się przyjmowanie dawki inicjującej 6 kapsułek lub 3 łyżeczki płynu (15ml) dziennie w dwóch dawkach podzielonych podczas posiłku przez pierwsze 12 tygodni. Dawka podtrzymująca: Po 3 miesiącach od rozpoczęcia stosowania dawkę dzienną można zmniejszyć do 2 kapsułek lub 1 łyżeczki płynu (5ml) dziennie. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Specyfikacje


Producent: Equazen

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image