Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Przejmująca i chwytająca za serce powieść, błyskotliwy wgląd w to, co może się stać ze związkiem, gdy bajka pod tytułem "I żyli długo i szczęśliwie" w końcu się kończy.
"Sun"

Jem Catterick i Ralph McLeary zakochali się w sobie jedenaście lat temu. Wtedy myśleli,że odnaleźli na zawsze swoje "I żyli długo i szczęśliwie".
Potem dwójka stała się czworgiem, mieszkanie zmieniło się w dom. Romantyczne wieczory na mieście przeistoczyły się w nieprzespane noce w domu. I wkrótce stało się jasne, że życie wcale nie było już takie łatwe i przyjemne.
W końcu dochodzi do tego, co kiedyś wydawało się niewyobrażalne: Niegdyś nierozłączni, teraz zaczynają się od siebie oddalać - Ralph uparcie trzyma się z boku, a Jem kompletnie się gubi. Coś musi się zmienić. Coraz bardziej sobie obcy próbują jeszcze odnaleźć drogę do siebie, wskrzesić stare dobre czasy... Może nie jest jeszcze za późno, by odzyskać swoje "I żyli długo i szczęśliwie"...

"Płynący prosto z serca język Lisy Jewell oraz szczery, pozbawiony ozdobników tok narracji zapewniają emocjonalną, zabawną i rozdzierającą serce literacką podróż... Z iskierką nadziei w tle. Czy Jem i Ralph odnajdą drogę powrotną do szczęścia."
"Heat"

"Jewell, jak zawsze, czaruje błyskotliwym i pełnym werwy językiem, a ponowne pojawienie się Ralpha i Jem z pewnością zachwyci tych, którzy zakochali się w tej parze od pierwszej odsłony w powieści Impreza u Ralpha. "
"Grazia".

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Lisa Jewell
Wydawca Zysk i S-ka
Format 205x135
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 478
Podkategoria Literatura piękna obca
ISBN 9788375069372

Producent:Zysk i S-ka

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.