Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: KOKIETKI
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

2835

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Szczegóły produktu

Oferujemy do sprzedaży Pończochy samonośne koronka różowo czarna Black 4
Rozmiar i kolor: Black 4

Cechy sprzedawanych pończoch: DEN: 20
Typ: Gładkie
Wykończenie: Matowe
Cechy dodatkowe: Koronka|Bez wzmocnień na palcach
Model Fiore: TANEBRA

Kupujesz Polski produkt wyprodukowany przez firmę Fiore

Ogólna charakterystyka

Rozmiar 4-L
Styl Elegancki
Model TANEBRA

Ogólna charakterystyka

Typ Pończochy
Kolor Black
Grubość den 20 DEN
Szczegóły Matowe

Producent: Fiore

Polityka dostaw i zwrotów

Koszty dostawy

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Od 2019-07-19 koszt dostawy wynosi 15 PLN.
  • W okresie 2019-08-29 - 2025-01-03 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Karta płatnicza z metodą dostawy Kurier, wynosi 12 PLN.
  • W okresie 2019-08-29 - 2025-11-30 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Przelew On-line z metodą dostawy Kurier, wynosi 12 PLN.
  • W okresie 2019-10-02 - 2022-04-03 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Przelew On-line z metodą dostawy Punkt odbioru, wynosi 11 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.


Zasady zwrotów

1.Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować nas:
KOKIETKI MACIEJ ROGULSKI ŁÓDŹ 92-781 UL. JANA KASPROWICZA 12d tel +48725626414 mail: kokietki1@emag.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
2.Skutki odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy .
2.1 Proszę odesłać lub przekazać nam towar pod adres :

KOKIETKI Maciej Rogulski
ul Jana Kasprowicza 12 d
Łódź 92-781
kokietki1@emag.pl
790-601-790

2.2 Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Ponadto, zgodnie z prawem odstępujący od umowy sprzedaży konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości kupionego produktu, jeżeli korzystał z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania. W takim wypadku zwrócimy odpowiednio pomniejszoną kwotę zwrotu za zakupiony produkt.
II. Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:
a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
b) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami


Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!