Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Zabawki
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Portal Games Fotosynteza. Planszowa gra dla całej rodziny. Szybka rozgrywka i łatwe zasady. Pobudza kreatywność i wyobraźnię. Wejdź do magicznego lasu
W małym, pełnym życia lesie kilka gatunków drzew rywalizuje o możliwość wzrostu i rozsiewania swoich nasion. Pokryte liśćmi korony drzew, muśnięte czułym pocałunkiem promieni słońca chłoną jego energię, rzucając cień na otaczające je niższe rośliny. A gdy cykl życia drzewa dobiega końca, zgromadzone przez nie substancje mineralne powracają do środowiska, użyźniając glebę dla jego następców.
Dlaczego pokochasz tą grę? Fotosynteza to śliczna gra o małych nasionkach, które kiełkują w wielkie drzewa. Za przeprowadzanie swoich drzew przez cały cykl ich życia otrzymywać będziemy żetony Punktacji, proporcjonalnie do żyzności gleby, na której wyrosły. Na końcu grę wygrywa ten gracz, który uzyskał najwięcej punktów. Ale to przede wszystkim przepiękna gra rodzinna, w której promienie słoneczne pozwalają drzewom rosnąć i rozwijać się w bujne zagajniki. Posadź swoje drzewa mądrze, spraw by cień twojego lasu spowalniał plantacje innych graczy i nie zapomnij, że w ciągu dnia słońce krąży wokół planszy!

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Gra towarzyska
Dla kogo Dzieci Dorosłych
Minimalna liczba graczy 2
Maksymalna liczba graczy 6
Wiek 8
Rozwijane umiejętności Wyobraźnia

Producent: Portal Games

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!