Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Zewnętrzny akumulator dla tabletów i smartfonów o pojemności 5000mAh.
Zastosowane w nim ogniwa litowo-polimerowe wpływają na: wydłużenie życia produktu, zwiększają bezpieczeństwo użytkowania, zmniejszają wagę i rozmiary oraz zapewniają bardzo niski współczynnik samorozładowywania. Pojemność PQI i-Power 5000C wystarczy na 2 krotne naładowanie popularnych smartfonów lub innych urządzeń mobilnych.

Wbudowane diody LED informują o stanie naładowania. PQI iPower 5000C został wyposażony w diodę LED o podwyższonej jasności, która pełni funkcję latarki. Urządzenie jest niezwykle małe i lekkie, wykonano je z miłego w dotyku plastiku. Powerbank wyposażono w zabezpieczenia przed nadmiernym rozładowaniem i przepięciami. Zewnętrzne akumulatory PQI i-Power doskonale sprawdzają się w podróży, w trakcie wypoczynku oraz wszędzie tam gdzie trudno o znalezienie bliskiego gniazda elektrycznego. Wbudowana latarka na pewno w trakcie tego wypoczynku również się przyda.
Ważne cechy: Wskaźnik LED informujący o stanie naładowania Duża pojemność 5000 mAh Obsługa smartfonów i tabletów, prąd ładowania 2A Wbudowana latarka diodowa Możliwość ładowania urządzeń Apple z serii iPhone, iPad, iPod

Specyfikacje

Szczegóły dotyczące kompatybilności

Złącza / Łączność USB-C
Kompatybilne marki Uniwersalny
Kompatybilne modele Uniwersalny
Pojemność 5000 mAh
Moc wyjściowa 2 A
Materiał Plastik

Właściwości i akcesoria

Zawartość opakowania 1 x Power Bank

Cechy ogólne

Kolor Biały

Producent:PQI

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.