Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Kolejny z serii nawigatorów turystycznych® po stolicach Europy. Czytelnik znajdzie tu obszerne opisy kilkuset atrakcji turystycznych – nie tylko tych, które należą do kanonu praskich zabytków, lecz także wielu miejsc tworzących współczesne oblicze miasta. Wszystkie atrakcje podpisane są bezpośrednio na planie miasta, w środku również podstawowe informacje historyczne.
Nawigator pozwala odkryć wyjątkowe miejsca w czeskiej stolicy, jak katedra św. Wita na Zamku Praskim – miejsce koronacji i pochówku władców, kościół Marii Panny przed Tynem
– najważniejsza świątynia czeskich husytów, wiekowa synagoga Staronowa, Teatr Narodowy o wnętrzach godnych pałacu królewskiego i znany na całym świecie Tańczący Dom nad Wełtawą.

W nawigatorze m.in.:

• plan centrum Pragi w skali 1:7000
• mapa dojazdu z Polski do Pragi w skali 1:850 000
• opisy kilkuset atrakcji turystycznych
• praktyczne informacje – niemal 1000 adresów i telefonów, m.in.: polskie instytucje oraz punkty informacji turystycznej, dojazd i komunikacja, restauracje, piwiarnie i browary, hotele i pensjonaty, muzea, kina i teatry, kluby i dyskoteki, baseny i kąpieliska oraz parki i ogrody; godziny otwarcia, ceny biletów itp.
• polsko-czeski słowniczek obejmujący podstawowe zwroty grzecznościowe, pytania, liczebniki oraz słowa przydatne w podróżowaniu i zwiedzaniu
• niemal 120 fotografii
• indeks ulic

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2008
Wydawca Carta Blanca
Format 235x155
Rodzaj Podróże
Język polski
Ilość stron 128
Podkategoria Przewodniki
ISBN 9788360887462
Kolekcja Nawigator turystyczny

Producent:Carta Blanca

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.