Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Pralko-suszarka Candy GVW 585 TWC o głębokości 54 cm, w klasie energetycznej A. Urządzenie posiada wyświetlacz elektroniczny oraz funkcję umożliwiającą opóźnienie czasu rozpoczęcia prania. Wsad pralki mieści 8 kg odzieży, natomiast pojemność suszarki wynosi 5 kg. Prędkość obrotów wirówki w tym modelu wynosi 1500 obrotów/minutę i może być regulowana. Pralka posiada 16 programów prania:
Pranie wstępne Pranie delikatne Pranie ręczne Program prania wełny Pranie w zimnej wodzie Szybkie pranie i suszenie w ciągu 59 minut 3 poziomy suszenie (Super Suche, Suche, Do prasowania) Program krótki 14 min. Program szybki 30 min. Program szybki 44 min. Fuzzy Logic to system elektronicznego sterowania, w który wyposażone są wszystkie pralki Candy. System kontroluje parametry prania takie, jak poziom wody, temperatura, obroty i obciążenie silnika oraz pobór wody. Dzięki tej autokontroli pralka dostosowuje zużycie prądu czy wody do załadunku. Pralki Candy z innowacyjnym systemem Fuzzy Logic rozpoznają załadunek z dokładnością do 0,5 kg. Dla porównania, standardowe pralki z automatyką wagową, rozpoznają załadunek z dokładnością 2-3 kg. Fuzzy Logic w zależności od rodzaju urządzenia steruje różnymi procesami. W zmywarkach Fuzzy Logic zarządza automatyką procesu zmywania. W chłodziarkach Fuzzy Logic steruje automatycznie temperaturą wnętrza.
Opóźniony Start Programu
Możesz opóźnić start programu nawet do 24 godzin w zależności od potrzeby. Załaduj pranie, dodaj proszku, nastaw program, a pralka uruchomi się o wyznaczonym czasie.
System Mix Power+ Już nie musisz aplikować detergentu bezpośrednio na ubrania. Firma Candy stworzyła i opatentowała System Mix Power+, dzięki któremu roztwór detergentu i czystej wody wtryskiwany jest bezpośrednio na tkaniny, by uzyskać najlepsze efekty prania.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Pralko - suszarka
Sposób załadunku Od przodu
Typu "slim" Nie
Typ wyświetlacza LCD
Prędkość wirowania (obr./min.) 1500
Wsad (kg) 8
Klasa energetyczna A
Klasa efektywności prania A
Klasa efektywności wirowania A

Programy

Liczba programów 16
Programy program wełna z certyfikatem Woolmark Mix&Wash program szybki - 30 minut program szybki - 44 minuty

Funkcje i bezpieczeństwo

Regulacja obrotów Tak
Opóźniony start Tak

Szczegóły techniczne

Inox Nie
Kolor Biały
Waga (kg) 70

Producent:Candy

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.