Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Morele
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

58905

Wysyłka w ciągu 2 dni

Opis

AMD Ryzen 5 2600. Serce komputera do grania i tworzenia. Nowa generacja, nowa wydajność - 6 rdzeni i 12 wątków o mocy 3.4 GHz (Boost 3.9 GHz). Ujarzmij jego potencjał - procesor w zestawie z chłodzeniem AMD Wraith. Nowoczesne rozwiązania do Twojej dyspozycji - StoreMI, SenseMI, Ryzen™ Master Utility, ZEN.
Daj rozkwitnąć swojej wyobraźni Druga generacja procesorów AMD Ryzen to produkty dedykowane wszystkim graczom, twórcom i entuzjastom technologii. Wyjątkowa wydajność, która daje Ci olbrzymie możliwości, to zasługa sześciordzeniowej jednostki o mocy podstawowej 3.4 GHz. Pełnię swoich możliwości ukazuje jednak po przetkatowaniu do 3.9 GHz w trybie Boost. Taka wydajność to gwarancja efektywnej pracy i wciągającej rozrywki. Wraith Stealth, czyli niewidoczna zjawa Wydajny procesor wymaga równie wydajnego chłodzenia, dzięki któremu będzie mógł pracować długo i stabilnie. Producent zadbał, by każdy procesor Ryzen drugiej generacji posiadał w zestawie odpowiednie chłodzenie. W przypadku tego modelu jest to AMD Wraith Stealth. Jego nazwa dobrze opisuje jego działanie - niezauważalny i niewykrywalny. Pozwoli Ci pracować w ciszy i nie martwić się o stabilną pracę jednostki nawet, gdy wyciskasz z niej siódme poty. Technologia StoreMI Przyśpiesz swój komputer z prostszą, szybszą i inteligentniejszą technologią przechowywania i gospodarowania danymi. Efekt połączenia prac AMD oraz Enmotus, firmy specjalizującej w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań związanych z przechowywaniem danych.
Rdzenie w architekturze "ZEN" Architektura rdzeni x86 "ZEN" od AMD zapewnia ponad 52% wzrost prędkości, w porównaniu do poprzednich generacji AMD. To wszystko bez podnoszenia poboru mocy.
Technologia AMD SenseMI AMD SenseMI to innowacyjna technologia, sprawiająca, że procesor Ryzen jest prawdziwie inteligentny. W zależności jak użytkujemy komputer, jakiej wydajności wymagają procesy które uruchamiamy procesor, dostosowuje do nas pod wieloma wzgledami. Stabilizuje temperaturę pracy, ogranicza pobór prądu w czasie spoczynku, w momentach wyższego zapotrzebowania automatycznie zwiększa wydajność. Co więcej, dzięki SenseMI procesor uczy się przewidywać procesy i przystosowywuje się do nich tak, by odpowiedzieć na potrzeby użytkownika w możliwie jak najkrótszym czasie. Dzieło technologicznej sztuki Wykonane z najwyższej jakości komponentów, pełne najnowocześniejszych rozwiązań procesory Ryzen to istne małe dzieła sztuki. Twój kompan podczas walki Zapewnia płynną rozgrywkę nawet przy najbardzej wymagających, najnowszych tytułach. Idealne narzędzie pracy Nie tylko gry potrfią wystawić procesor na próbę. AMD Ryzen zapewnia wysoką wydajność również podczas pracy na wymagających programach. Rozrywka przyszłości Graj i baw się w wirtualnej rzeczywistości bez zmartwien o płynną pracę Twojego komputera.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Pamięć cache 19 MB
Typ gniazda AM4
Częstotliwość procesora (MHz) 3400
Turbo Boost do 3900 MHz
Tryb pracy (bity) 32 / 64
Ilość rdzeni 6
L1 Cache (KB) 576
Liczbą wątków 12
Technologia Produkcji (nanometr) 12
L3 Cache (MB) 16
Cooler Tak
Maksymalny pobór mocy (W) 65
Inne AMD SenseMI AMD Ryzen Master Utility AMD StoreMI

Producent: AMD

Opinie


5

4 opinie


Profil anonimowy

14 sty 2019

Bardzo dobry

Kupione w eMAG

Bardzo dobry procesor, przy szalejących cenach intela bardzo dobra inwestycja cena/jakość. Jeszcze nie podkręcałem(nie było takiej potrzeby). Miesiąc ponad użytkowania nie mogę napisać złego słowa, Polecam produkt.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

07 gru 2018

Polecam

Kupione w eMAG

Zdecydowanie bardziej opłaca się kupić ten procesor zamiast Ryzen 5 2600X i zainwestować maksymalnie 150 złotych w chłodzenie i dobrą pastę (a z tego co czytałem, również i boxowy wiatrak daje radę). U mnie podkręcony do 4,1Ghz (więcej się nie udało). Nie jestem nawet pewien czy kiedykolwiek dochodzi do 50 stopni w stresie...

Dodaj komentarz

Voltex

15 lis 2018

Bardzo szybka wysyłka, płyta i procesor bardzo dobrze zabezpieczone.

Kupione w eMAG

Bardzo szybka wysyłka, płyta i procesor bardzo dobrze zabezpieczone.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

01 Maj 2019

Bardzo dobry

Kupione w eMAG

Fantastyczna wydajność.

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.