Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: GLOBALREPLICAS
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

5904

W magazynie

Szczegóły produktu

PROF ZEGAREK MĘSKI WOJSKOWY MILITARNY 50M 1805 HIT KOLOR: CZARNY Profesjonalny, duży i solidny zegarek w stylu militarnym sprosta wymaganiom najbardziej wybrednych miłośników gadżetów militarnych. Obudowa zegarka zapewnia doskonałą ochronę przed brudem wodą i wstrząsami. TARCZA: cyfrowy cyferblat czas elektroniczny / czas analogowy luminescencyjne podświetlenie tarczy oznaczenia funkcji czas 12/24 h data (dzień miesiąca, dzień tygodnia, miesiąc) wodoszczelność: KLASA WODOSZCZELNOŚCI: 50 m – 5 ATM – 5 Bar (w zegarku można pływać - nie powinno się naciskać przycisków pod wodą) KOPERTA: kolorystyka wg fotografii wieczko stalowe - Stainless Steel Back na odwrocie logo producenta PASEK: kolorystyka wg fotografii wytrzymały gumowo-silikonowy klasyczne zapięcie metalowe wiele dziurek umożliwia idealne dopasowanie zegarka do każdej ręki MECHANIZM: Miyota Citizen Group, kwarcowy, dokładny, japoński mechanizm zasilany baterią w komplecie DODATKOWE FUNKCJE: elektroniczny wyświetlacz czas elektroniczny i analogowy data (dzień miesiąca, dzień tygodnia, miesiąc) stoper neobrite alarm czas 12/24 h wodoszczelność: wr 50 m WYMIARY: szerokość koperty: 47 mm grubość koperty: 18 mm całkowita długość paska: 25 cm Model posiada estetyczne opakowanie i instrukcję w języku angielskim.

Cechy ogólne

Typ mechanizmu Kwarcowy
Rodzaj wyświetlacza Cyfrowy
Styl Sportowy
Funkcje Godzina Minuta Data Stoper Alarm Timer Chronograf Podświetlenie

Tarcza

Materiał szkła Kryształ mineralny
Kolor tarczy Czarny
Rodzaj indeksu Bez wskaźników

Koperta

Kształt koperty Okrągły
Materiał koperty Aluminium
Kolor obudowy Czarny

Pasek/Bransoleta

Typ Pasek
Materiał paska/bransolety Guma Silikon
Kolor paska / bransolety Czarny

Producent: Inna

Polityka dostaw i zwrotów

Koszty dostawy

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Od 2019-07-17 koszt dostawy wynosi 15 PLN.
  • W okresie 2019-08-27 - 2020-12-31 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Karta płatnicza wynosi 13 PLN.
  • W okresie 2019-08-27 - 2020-12-31 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Przelew On-line z metodą dostawy Kurier, wynosi 13 PLN.
  • W okresie 2019-08-27 - 2019-12-31 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Przelew tradycyjny z metodą dostawy Kurier, wynosi 13 PLN.
  • W okresie 2019-08-27 - 2020-12-31 , koszt dostawy dla zamówień o metodzie płatności Za pobraniem z metodą dostawy Kurier, wynosi 15 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.


Zasady zwrotów

Odstąpienie od Umowy sprzedaży

1.Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

2.Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Konsumenta. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo pisemnie na adres Sprzedawcy tj. PHU CARUS Ewa Szczodrowska ul. Bojanowskiego 9 64-010 Krzywiń, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedawcy globalreplicas@emag.pl.

Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został dołączony to towaru wraz z dokumentem sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

3.W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.

4.Jeśli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.

5.Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru wraz z oświadczeniem Konsumenta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Konsumenta.

6. Koszty zwrotu towaru ponosi kupujący

7.Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

8.W wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

9.Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

10.Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.


Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!